Метод «гри на довірі»: чому одних шахраї обдурюють постійно, а до інших навіть не наближаються?

Загублений світ

Про цей метод світ дізнався ще у 1849 році…

«Гра на довірі» - це основний метод невловимих шахраїв. Про цей метод світ дізнався ще у 1849 році під час судового засідання у справі галантного крадія Вільяма Томсона. На вигляд приязний та чемний чоловік підходив до людей на вулицях Манхеттену і ненав’язливо просив перехожих позичити свого годинника лише на один день. Неймовірно, але більшість людей погоджувалися. Вони вірили, що перше враження, яке на них справив незнайомець неоманливе. Звісно наступного дня їх чекало розчарування – чоловіка вони більше не побачили, як і своїх речей.  

Експерти кажуть, що цей метод гри на довірі діє не на всіх.

«Чому йому вдавалося обманювати людей? Тому що людина хоче бути обманутою, вірити в казку і отримати все найкраще. Шахраї хапають найдовірливіших або дуже жадібних людей. Вони є слабкою ланкою», - каже фізіогноміст Олександр Іванов.

Такі шахраї є «аристократами злочину», бо вони не забруднюють руки, не вдаються до насилля і ні до чого не змушують своїх жертв. Вони використовують лише певні психологічні гачки і люди добровільно віддають їм усе. Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Також не пропусти, 10 жовтня о 17:00 на телеканалі 2+2 стартує новий сезон інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Новини

Всі новини
Війна не злякала його, і він продовжує створювати тут унікальне вино…
Він разом із братом зустріли початок повномасштабного вторгнення в Києві…
Дивитись більше