Комета, яка знищила динозаврів, могла принести на Землю смертоносний вірус – прабатька сучасного СНІДу

Загублений світ

Розкопки у Домініканській республіці стали сенсаційними…

У 2015 році розкопали прадавній бурштин. З каміння тоді витягли блоху, вік якої 2 мільйони років, а в блосі знайшли… збудника чуми. І це лише одне із багатьох підтверджень, що епідемії, які нас знищують, насправді значно старші за людство.

Наприклад, за шість років до прадавньої блохи, у Якутії мисливець випадково знайшов замерзлу тушу мамонта. Останки чудово збереглися хоча і пролежали у землі понад 30 тисяч років. Завжди вважалося, що ці тварини вимерли через зміну клімату. Але знахідка якутського вченого перевернула уявлення вчених про історію – у ДНК мамонта дослідники знайшли вірус сибірської виразки. Виходить популяцію ймовірно знищила страшна епідемія.

Про подібне говорив і британський фізик, астроном та астробіолог Чандра Вікрамасінгхе. Він висунув не менш сміливу гіпотезу щодо загибелі динозаврів. Більшість палеонтологів вважають, що 65 млн років тому доісторичні ящури загинули від страшних природніх катаклізмів у езультаті падіння на Землю комети. Та Чандра припускає – насправді популяцію знищив страшний вірус, який принесла із собою ця комета. І це може бути прабатько сучасного СНІДу. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Новини

Всі новини
Про тих, хто своїми здобутками та жагою до перемоги щодня підвищують статус України…
Вимушені переселенці вже наперед спланували, як будуть відбудовувати свої міста…
Дивитись більше