Закарпатський характер та німецька кар'єра Михайла Кополовця

У програмі Профутбол ексклюзивне інтерв'ю з колишнім гравцем львівських Карпат та ужгородської Говерли, автором вислову, що став класикою в українському футболі – Михайлом Кополовцем.

Кореспондент програми Профутбол Сергій Пейчев завітав до Михайла Кополовця, напевно, найвідомішого "оратора" українського футболу, екс-гравця Говерли та Карпат. Останні два роки Михайло грав за п'ятий дивізіон Німеччини, а повернувшись додому, на Закарпаття, приєднався до команди обласного чемпіонату Минай.

"Я зрозумів, якщо ви до мене приїхали, значить, мало цікавих футболістів зараз у Чемпіонаті України, – здогадується футболіст і на згадку про його "крилатий" вислів додає: – Навіть моя мама згадує. Коли рано встаю, вона каже: "Привіт, перед каждою грою…". Починає мені це говорити, піднімає мені настрій".

Свою здатність піднімати настрій вболівальникам та журналістам Михайло пояснює просто: "Такий характер закарпатський. От дивіться, у нас багато харизматичний людей. Той же Вася Кобін (екс-гравець ужгородського Закарпаття та львівських Карпат – Прим.ред.) теж харизматична людина, просто він не так любить давати інтерв'ю, як я, тому у нього менше перлів, ніж у мене".

До Німеччини футболіст погодився їхати, бо не мав на той час інших запрошень.

"Мені було дуже легко, тому що це зовсім другий рівень. Але з часом, чесно кажучи, я почав опускатися до їхнього рівня, бо важкувато тримати себе у формі, – розповідає про німецьку кар'єру футболіст. – Вони пили пиво діжками. Там п'ють пиво кожен день, у них нема чаю, вони п'ють пиво. По правді кажучи, у тій Лізі, де я грав, їм це не заважало".

Про повернення на Батьківщину Михайло не шкодує: "Чесно кажучи, мені Європа не підходить для життя. Звичайно, багато людей тікають туди, тільки виїхати. Мені багато друзів моїх говорять: Міша, ти один з небагатьох людей, які зачепились у Європі, ти прожив два роки, і в тебе була можливість, а ти їдеш додому".

Ще більше цікавих розповідей про життя у Німеччині та теперішню кар'єру від Михайла Кополовця дивіться у ВІДЕО. 

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?