«Вона вдячно лизнула його руку»: американський лікар-волонтер у прифронтовій зоні, врятував собаку

Її привезли до госпіталю разом із пораненим 9-річним хлопчиком…

Українські захисники, а саме медики 2-го окремого батальйону ДУК ПС та американський хірург-волонтер врятували собаку на прізвисько Ада. Її привезли до фронтового госпіталю разом із пораненим 9-річним хлопчиком. Собака та її маленький друг отримали осколкові поранення. У хлопчика – в ногу, яке не загрожувало життю та здоров’ю дитини, а от у Ади все було набагато серйозніше, пише Volodymyr Demchenko.

«Собака лежала сумирно весь час доки її обстежували магнітом на предмет осколків, доки голили лапу під крапельницю, доки знеболювали, зашивали і несли на рентген» - сповіщає Володимир.

Весь час, поки тривало обстеження, Аду заспокоював доктор Чарльз – американський волонтер, який допомагає українським військовим хірургам у прифронтовій зоні.

«Я тебе люблю. Так люблю! Ти хороша дівчинка, - повторював Чарльз кожного разу, коли собака перелякано озиралась на купу людей що обступили її з усіх сторін – розповідає Демченко – Взагалі, серед нас мінімум двоє постійно гладили її, заспокоювали».

Три осколки пробили тварині м‘які тканини, на щастя, не заділи кісток і не залишилися в тілі. Один осколок залишив круглу діру у вусі, інший пробив бік, а третій – вразив задню лапу. Коли ж доктор закінчив роботу і погладив морду собаки, вона вдячно лизнула його руку. Тільки його! А Чарльз поцілував її в морду.

«Взагалі, армійські хірурги – це окрема каста людей, які заслуговують максимальної поваги. Я би не хотів, аби історія про песика затьмарила їх роботу. На жаль, вони критично ставляться до медіа і не дають змоги прославити їх так, як вони того заслуговують. Вони тут (у прифронтовій зоні) людей збирають із таких агрегатних станів… і жодного вихідного, починаючи з першого дня», - каже Володимир Демченко.

Дякуємо усім захисникам України!

Читайте також:

Фото: Позивний Мауглі