США хоче створити в Україні довгострокову місію військової підтримки: що це означає для України?

З кожним днем допомога Заходу Україні у війні з рф стає все відчутнішою…

З кожним днем ​​допомога Заходу Україні у війні з рф стає все відчутнішою. Постачання новітніх зенітно-ракетних комплексів, гармат, безпілотників та стрілецької зброї не припиняється ні на хвилину. Але у Вашингтоні вирішили, що цього замало і розкрили деталі нової масштабної місії в Україні.

Білий дім хоче створити в Україні довгострокову місію з військової підтримки. Вона включатиме як переозброєння країни, так і всебічне навчання наших солдатів

«Створення подібної місії – це, насамперед, підвищення ефективності співробітництва і виключно для того, щоб максимально використовувалося передане в Україну озброєння, навички, обладнання та техніка», - каже військовий оглядач Олександр Коваленко.

Експерти впевнені, що після такого рішення Вашингтону в повномасштабне переозброєння та навчання української армії вступлять і інші країни ЄС:

«Я не здивуюся, якщо аналогічну місію в Україні розгорне Великобританія чи Польща, оскільки ці країни разом із США займають ТОП-3 за обсягами підтримки та допомоги нашій країні, як технікою так і обладнанням».

У результаті, протягом наступних трьох років Україна повністю зможе перейти на стандарти НАТО, створивши одну з найсильніших армій у Європі. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Скандинавська міфологія — це не просто легенди. Це — цілий світ…
23052025
Переобрання Олександра Свіщова на посаду президента Федерації водного поло України пройшло одноголосно.
23052025
Привіт, любителі вихідних та цікавих фактів! Готуйтеся до травневих пригод, адже ми вже готові поділитися свіженьким прогнозом погоди
Забудьте все, що ви знали про російську мову, адже її справжня історія не така, як про неї розповідають на росТБ
22052025
Злі духи
У світі мистецтва, де ціна на твори геніїв сягає астрономічних сум, завжди існувала тіньова сторона – підробки.
22052025
Шукаєте ідеальну каву в зернах, але губитеся у різноманітті вибору? Не хвилюйтеся!