Дрон-винищувач Bayraktar Kizilelma з українським двигуном: перший тест безпілотника пройшов успішно

Цей малопомітний дрон оснащується турбореактивним двигуном АІ-25ТЛТ…

Навесні ми повідомляли про те, що компанія Bayraktar, яка планує виробництво в Україні, анонсувала про створення нового ударного безпілотника з українським двигуном. І ось днями пройшло перше і успішне тестування дрона-винищувача Bayraktar Kizilelma з українським начинням. Про це пише liga.net.

Цей малопомітний дрон оснащується виробленим на Мотор Січі турбореактивним двигуном АІ-25ТЛТ.

Злітати та сідати БПЛА буде на палубу універсального десантного корабля TCG Anadolu (L-400), який зараз будується, безкатапультним способом і за допомогою тросів і вловлювальних гаків. Очікується, що перший політ відбудеться 2023 року.

Дрони мають намір випускати у двох модифікаціях: MIUS-A з українським двигуном АІ-25ТЛТ (дозвуковий) та MIUS-B з українським двигуном АІ-322Ф або турецьким TEI/TF-6000 (надзвуковий).

За розрахунками, крейсерська швидкість дрона – 740 км/год, про максимальну не повідомляється, бойовий радіус – 930 км, робоча висота – 10 668 м, стеля – 12 000 м. У повітрі без дозаправлення зможе перебувати близько п'яти годин. Вантажність безпілотника – 1500 кг, його максимальна злітна вага – 6000 кг.

Читайте також:

Здавалося б, козацтво — явище суто українське, і ми все про них знаємо. Але це лише на перший погляд. 
10072025
Протягом тисячоліть він був прихований, його рядки загубилися у фрагментах глиняних табличок. Але тепер, завдяки передовим технологіям, людство знову може почути голос стародавнього Вавилону. 
У кіно пірати — це переважно романтизовані авантюристи з пов'язками на оці та дерев'яними ногами, що шукають скарби.
Хто з нас у дитинстві не мріяв про морські пригоди, скрині зі скарбами та життя, сповнене небезпек і романтики? 
10072025
Як добрі хлопці стали монстрами за тиждень...
10072025
У світі ветеринарії сталася подія, яка ввійде в підручники історії.