Під час війни навіть зірки у небі можуть бути «вбивцями». Раніше окупанти засипали українські укріплення снарядами, тепер же це – дрони-камікадзе. І це новий виклик, у тому числі й для військових медиків. Коли кожна хвилина відіграє вирішальну роль, вони повинні максимально швидко оцінити ситуацію та надати професійну допомогу пораненим, щоб урятувати їхнє життя. Як кажуть самі медики, перші 15 хвилин – критичні, які визначають успіх медичної допомоги.
«У перші хвилини найскладніше – це оцінити адекватно стан, характер поранення та обсяг потрібної допомоги. – розповів бойовий медик. - Бувають різні умови, як правило, це ніч. Нині мороз -20. Потрібно пацієнта повністю оглянути, виявити всі зайві отвори, зупинити кровотечу та мобілізувати переломи».
Хвилини очікування на точці евакуації тягнуться, неначе, нескінченно. Однак для лікарів вони означають боротьбу за кожну секунду, щоб забезпечити максимально швидку та ефективну медичну допомогу. В умовах, де кожен момент може стати вирішальним, військові медики продовжують боротьбу за життя своїх побратимів.
Подробиці – у сюжеті:
Читай також:
- «Ми в них стріляємо, а вони йдуть»: українські бійці, які тримають оборону міста Часів Яр, про штурмові дії росіян
- Міг-29 – легенда небесної боротьби: знамениті здобутки та сучасні модифікації
- Витримала удар бетонної плити із 9-метрової висоти: українські інженери створили інноваційну «капсулу життя»