FPV-дрони, спроектовані як конструктори, надають можливість постійного покращення та оптимізації. Вони не лише забезпечують військові дії, а й відіграють ключову роль у розвідці, виявленні позицій противника, скиданні вибухівки та ураженню цілей. Завдяки постійним технологічним покращенням та прагнення операторів до пошуку нових тактик, Їх використання стає все більш різноманітним
«Ми зацікавлені не лише у здатності дрону літати, а й у його бойових можливостях. Нам потрібно знайти баланс між вагою боєприпасу та дальністю польоту БПЛА», - зазначив оператор FPV-дрону з ЗСУ, В'ячеслав.
А його колега Ігор розповів про значний прогрес, досягнутий у використанні цих безпілотних пристроїв:
«Порівнюючи з початком війни, коли я лише починав тренуватися, ми бачимо, що система стала набагато досконалішою. Результати наших та інших підрозділів свідчать про значний прогрес», - наголосив він.
Однак, як зазначив оператор FPV-дрону, Дмитро, робота з цими БПЛА потребує не лише технічної грамотності, а й хитрощів.
«Ми постійно розробляємо методи обману противника. Наприклад, радіоелектроніка працює на певних частотах, перекрити чи заглушити всі частоти – неможливо, тому ми постійно шукаємо рішення для швидкого перемикання з однієї частоти на іншу», - наголосив він.
FPV-дрони стають невід'ємною частиною сучасних військових конфліктів, а досвід українських військових показує, що здатність швидко адаптуватися та творчо застосовувати технології може суттєво вплинути на перебіг бойових дій.
Подробиці – у сюжеті:
Читай також: