764 доноси: спадкоємиця НКВСника поставила рекорд зі «стукацтва»

Гроші

Російський антрополог поділилася історією про те, як на неї «настукала» одна жінка…

Підставляти, зводити наклеп і відправляти на вірну смерть в крові у росіян ще з часів сталінських репресій. І якщо після розпаду СРСР про це намагалися не згадувати, то з початком, так званої сво, а за нормальним – з початком війни в Україні, росіяни відкрито почали хвалитися і пишатися тим, що роблять доноси на своїх же співвітчизників. Ба більше – для декого доноси стали роботою!

Антрополог Олександра Архіпова поділилася історією про те, як на неї «настукала» одна жінка. Вчена вирішила написати їй і спитати, навіщо вона це зробила. Відповідь донощиці просто шокує:

«Я професійний неоплачуваний донощик. За перший рік сво мною було направлено в електронному вигляді 764 доноси – до органів влади, різних організацій (як державних так і приватних)».

Більше того, з'ясувалося, що жінка – спадкоємиця НКВСника:

«Доносити у мене «в крові». Мій дід був радянським офіцером на фронті з 1942 по 1945 роки. Він був сексотом НКВС, про що мені сам відверто говорив. Мені довелося з ним жити в одній квартирі протягом майже 20 років і він активно використовував інструментарій скарг для отримання від влади того чи іншого. Мені доводилося йому допомагати в цьому і так утворилася навичка написання скарг. А якщо людина вміє писати скарги, то доноси вже навчиться писати».

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Фото: pexels

Сучасна наука дедалі сміливіше заявляє: жити довго та повноцінно — не фантастика, а цілком досяжна мета. 
У світі, де більшість із нас мріє про відпочинок на пенсії, деякі люди продовжують дивувати своєю енергією та силою духу. 
18072025
Цього вікенду Україна розділиться на «мокрі» та «сонячні» зони, тож приготуйтеся до різноманітності!
18072025
Літо — це сезон морозива, довгих прогулянок і… боротьби з нестерпною спекою...
18072025
Час забути про дедлайни та зануритися у світ пригод.