Підставляти, зводити наклеп і відправляти на вірну смерть в крові у росіян ще з часів сталінських репресій. І якщо після розпаду СРСР про це намагалися не згадувати, то з початком, так званої сво, а за нормальним – з початком війни в Україні, росіяни відкрито почали хвалитися і пишатися тим, що роблять доноси на своїх же співвітчизників. Ба більше – для декого доноси стали роботою!
Антрополог Олександра Архіпова поділилася історією про те, як на неї «настукала» одна жінка. Вчена вирішила написати їй і спитати, навіщо вона це зробила. Відповідь донощиці просто шокує:
«Я професійний неоплачуваний донощик. За перший рік сво мною було направлено в електронному вигляді 764 доноси – до органів влади, різних організацій (як державних так і приватних)».
Більше того, з'ясувалося, що жінка – спадкоємиця НКВСника:
«Доносити у мене «в крові». Мій дід був радянським офіцером на фронті з 1942 по 1945 роки. Він був сексотом НКВС, про що мені сам відверто говорив. Мені довелося з ним жити в одній квартирі протягом майже 20 років і він активно використовував інструментарій скарг для отримання від влади того чи іншого. Мені доводилося йому допомагати в цьому і так утворилася навичка написання скарг. А якщо людина вміє писати скарги, то доноси вже навчиться писати».
Подробиці – у сюжеті:
Читайте також:
- Кремль стурбований: у росії дефіцит зенітних снарядів
- Прошиває броню танків, як гарячий ніж масло: Польща покращить танки Abrams снарядами із збідненим ураном
- Швейцарські банки ввели додаткові правила, щоб не мати жодного стосунку з чимось, пов'язаним з росією
Фото: pexels