Укрзалізниця розробила нову систему переходів

ДЖЕДАІ

Лише цього року на коліях загинуло більше сотні людей. Щоби попередити людей про наближення поїзда, залізничники розробили нову систему переходів, оснащену світло-звуковими сигналами.

Укрзалізниця почала встановлювати – пішохідні переходи. Та майте на увазі, потяг не зупиняється, потяг давить!

За цей рік вже було травмовано 183 людини, з них 111 смертельно.

Роман Веприцький, т.в.о. директора регіональної філії «Південно-західна залізниця»

Змінювати жахливу статистику в Укразалізниці почали з встановлення трьох пішохідних переходів на коліях. У Києві біля Дарницького вокзалу, також у Білій Церкві і в Ірпені. Окрім попереджувальних знаків:

Ми зарежимили тунельним типом підхід до нього. Дивіться, людина йде спочатку вздовж колії в один бік бачить, дивиться чи йде чи не йде потяг. Потім в інший бік. Ви чуєте, спрацювала сигналізація. Це дає можливість побачити і почути, що не треба йти.

Роман Веприцький, т.в.о. директора регіональної філії «Південно-західна залізниця»

Однак, людям байдуже. Сигналізація просто розривається. Вони роблять вигляд, що не чують. Витріщаються і свідомо йдуть на смерть.

Ще більш небезпечно, коли підлітки затикають вуха навушниками. На повну вмикають улюблену музику. І просто не чують попереджувальних сигналів потяга.

Пішоходи не усвідомлюють, що поїзд – це не автомобіль. Об’їхати чи різко загальмувати машиніст не в змозі.

Пассажирский поезд около полутора тонн. На скорости 100 километров в час его нельзя остановить раз два. Только прапорщик может остановить раз два. Тормозной путь больше одного километра.

Валентин Куц, машиніст

У такому разі зберегти життя людини може надземний перехід. Часто їх можна зустріти на коліях Європи. Однак, будівництво таких конструкцій, кажуть в Укрзалізниці, влітає у копієчку. За один надземний перехід можна збудувати 17 отаких наземних. Їхню ефективність покаже час.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

01072025
На глибині 600 метрів під Карибським морем лежить корабель, навантажений золотими монетами, сріблом та смарагдами...
01072025
Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів України та Коростенською міською радою провела V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни «Сильні України». 
Ми звикли бачити його портрети у шкільних підручниках, але Іван Франко — це не просто сторінка історії. Це постать, що вражає своїм масштабом та впливом, і про яку варто говорити по-новому. 
Історія, міфи та сьогодення переплітаються, створюючи неймовірні сюжети. 
Найкращі пілоти дронів з усього світу злітаються сюди, щоб кинути виклик пекельній трасі, прокладеній у величезній печері.
30062025
Учасниками інклюзивних змагань стали ветерани війни, військовослужбовці, представники силових структур.