Київські підприємці вирішили боротися за місця паркінгу з охороною

ДЖЕДАІ

Нема парковки – не буде й бізнесу! Цю формулу добре засвоїли київські підприємці й поставили на варті дорогоцінних паркомісць у центрі столиці стражів із баклажками.

Простому смертному залишити авто на заброньованому таким чином місці – справа непроста. Та чи дійсно хтось має право "притримувати" паркомісця для обраних?

Парковка на вулиці Городецького у Києві. Водії бронювали собі золоті місця ставлячи фішки. Щоразу поліція їх вилучала, але дорога від цього вільною не стала. Тепер там повиростали пляшки із водою – дешево і сердито. А що буде, якщо їх посунути?

ДЖЕДАІ зайняли одне із таких місць. І до них відразу підійшов чоловік із "проханням" прибрати авто. 

Сейчас приедет моё руководство, я держу места.

Але у правилах дорожнього руху про таке нічого не написано. Але чоловік продовжив суперечку. Та врешті побачив камеру. І більше аргументів не знайшов.

Тут з’являється чоловік, представляється мешканцем дому.

Мы попросим охранников, что бы они этого больше не делали. Понимаем, что этого делать нельзя.

Проте проблему це вирішує тільки частково. Навіть після того як бутлі прибрали, охоронці пропонують прибрати машину із цього золотого місця.

Висновок: водії, не бійтеся, усі сторонні предмети, разом із фішками, що бронюють паркомісця, – не законні. Ви маєте повне право паркуватися там, де не забороняють правила дорожнього руху, а не чиїсь забаганки.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?