Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Стоматолог 2018 дивитися онлайн серіал на 1+1 video Стоматолог 2018 дивитися онлайн серіал на 1+1 video
Стоматолог
Стоматолог
Повні епізоди

Головні герої

Дмитро Торопкий (Сергій Басок)
Дмитро Торопкий (Сергій Басок)

Холостяк, привабливий, харизматичний і спортивний. Живе за принципом: речі для людини, а не людина для речей. Не женеться за грошима і не прагне їх накопичувати. Веде активне життя, займається спортом, ходить на прем'єрні покази фільмів, відвідує відкриття нових ресторанів. Дмитро – власник престижної стоматологічної клініки, серед його пацієнтів багато відомих людей та політиків. Широке коло впливових знайомих дозволяє йому налагоджувати потрібні зв'язки.


Дмитро відчуває себе громадянином своєї країни. Завдяки небайдужості та активній життєвій позиції Торопкий постійно потрапляє у кримінальні пригоди. Але оптимізм, артистизм, життєвий розум та вірні друзі завжди допомагають йому подолати будь-які неприємності.

Петро Дьомін (Віталій Метерчук)
Петро Дьомін (Віталій Метерчук)

Друг дитинства Торопкого. 37 років, добродушний і відкритий. Працює жіночим лікарем в державній поліклініці. Виховує 6-річного сина. Живе собі на втіху, зустрічається з жінками і не хвилюється за майбутнє. Вважає, що життя вдалось.

Грузь (Павло Тупіков)
Грузь (Павло Тупіков)

Старший лейтенант. Спокійний, іноді мрійливий. Закінчив філософський факультет, тому часто висловлюється незрозуміло для інших.

Сергій Грязєв (Артем Позняк)
Сергій Грязєв (Артем Позняк)

Найкращий товариш Торопкого, Дмитро фактично врятував йому життя. Бандит з кримінальним минулим. Володіє кількома гіпермаркетами та торговими центрами, автосалоном, є частка в банку і інших бізнесах. Вірить в силу грошей. Постійно виплутує стоматолога зі складних ситуацій і допомагає йому розкрити злочини.