Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Що принесе закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу?

Спецкор
Поделиться в социальных сетях:

Окупація розпочалася 20 лютого 2014 року й лише на четвертому році існування цей факт закріпили на законодавчому рівні.

Депутати підтримали закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу! Агресор та окупант – це про Росію, і відтепер – офіційно й варто вживати як слова-синоніми. Окупація розпочалася 20 лютого 2014 року й лише на четвертому році існування цей факт закріпили на законодавчому рівні.

Після трьох днів словесних баталій та запеклих суперечок у сесійній залі парламенту закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу неочікувано підтримали навіть ті, хто найбільше його критикував. Завершились голосування майже одностайним рішенням: 280 голосів за, категоричного проти лише Опозиційний блок.

На фронті загинуло троє українських військових

Проте політики попереджають: закон недосконалий, це лише якийсь розумний компроміс. Та й оптимістична назва його зовсім не про те, як повернути контроль над всіма українськими землями. Багато що у законі видається суперечливим, та по-справжньому оцінити його значення, кажуть депутати, можна буде лише у історичному контексті, коли Україна на Росія зійдуться в міжнародних судах.

"Основна стратегія, запропонована Президентом, – це звільнення тих територій, які знаходяться під обстрілами, де гине мирне населення. Крим є частиною стратегії Президента, але вже наступним кроком", – прокоментувала Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді.

Цим законом депутати також розширили повноваження Президента та силовиків на окупованих територіях. Відтепер поліція та військові здатні вживати силу по відношенню до цивільних, а Президенту у разі крайньої необхідності дозволили застосовувати збройні сили без погодження із парламентом.

Чи відкриває новий закон шпарини для торгівлі з окупантами та чи можна законом повернути втрачені території, подробиці розкаже Спецкор на 2+2!

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Найденный в Запорожье тысячелетний меч, вероятнее всего, принадлежал легендарному князю Святославу Завоевателю
Найденный в Запорожье тысячелетний меч, вероятнее всего, принадлежал легендарному князю Святославу Завоевателю

Он был сыном княгини Ольги и создал самую большую в те времена империю в Европе…

Голоса в ООН, полезные ископаемые и отсутствие политической изоляции: россия активно принялась «окучивать» страны Африки
На телеканале 2+2 – премьера военной драмы «Я – Надія»
На телеканале 2+2 – премьера военной драмы «Я – Надія»

Авторы вдохновились реальной историей отважной фельдшера…

33 беспилотника и 47 крылатых ракет уничтожили украинские ПВО в прошлые сутки: боевые потери врага по состоянию на 27 января
В 23-летнюю немку вселилось сразу шесть бесов: священники провели над девушкой 67 обрядов экзорцизма (ВИДЕО)
Туда почти не пускают людей: остров Кеймада-Гранди - самый опасный в мире, а у его жителей самый токсичный яд
Узнать больше