Що відбувається у львівських Карпатах?

Поделиться в социальных сетях:

Журналісти Профутболу поспілкувалися з екс-тренером львівських Карпат, Сергієм Зайцевим, щоб розібратися, що відбувається в клубі, що криється за низкою тренерських відставок та коли почнуть працювати реформи керівництва клубу.

Впевненою ходою рушили Карпати підкорювати Європу. Європейський стиль і підхід в організації – усе це обіцяли Львову. Молодий і талановитий менеджер Даріо Друді презентував солідне підсилення – тренера Серхіо Наварро і легіон новачків. Лев рвався у Лігу Європи. Вони перевершили усі сподівання, Карпати стали не третіми – першими, щоправда за кількістю звільнених тренерів. Спочатку помахав рукою Наварро, потім і Сергій Зайцев, який дещо стабілізував ситуацію. При Зайцеві за ті ж вісім матчів команда пропустила у чотири рази менше. Але поразка від Маріуполя – остання крапля. Карпати опустилися у зону вильоту. А так можна і без бронзи лишитися.

Журналісти Профутболу поспілкувалися із екс-тренером Карпат Сергієм Зайцевим.

– За що вас звільнили?

– Навіть не знаю як відповісти на це питання… За що звільнили? – можливо, іспанської не знав, можливо, через це. Стояла задача розштурхати команду. Деякі моменти організувати. Я був шокований, коли мені подзвонив адміністратор вночі і сказав, що я вже не працюю. Це мене шокувало, адже, якщо ми європейський клуб, йдемо грати на європейський рівень, то потрібно набратися сміливості і просто подзвонити сказати. Я коли тільки приймав запрошення на роботу головного тренера, я вже прекрасно розумів, що час повернув назад. І що потрібно вже потроху збирати речі, адже з таким керівництвом неможливо будувати довготривалі плани.

Олег Блохін: "Грошей не заробив, але ім’я залишив"

Новим тренером Карпат став Олег Бойчишин. Він та людина, яка має ліцензію, аби керувати командою прем’єр-ліги. У Друді її немає. Але по факту, саме аргентинець буде усім керувати. Сергій Зайцев шкодує свого колегу Бойчишина.

– Тяжко йому буде у цій ситуації, адже його зараз цілковито і повністю використовують. А Друді потрібно ще тренуватися і тренуватися. Ну, якщо він так хоче, то дайте йому якусь команду у Африці, нехай там керує. А над Карпатами проводити експерименти, вже всі втомилися від експериментів.

Щойно Зайцева звільнили у Карпат з’явився новий віце-президент. Олег Смалійчук – футбольний агент, який і є ініціатором глобальних змін у клубі. Говорити із Профутболом він відмовився. І влаштував у команді режим тиші – повністю заборонив спілкуватися із пресою.

– Є сумніви, коли агент починає керувати клубом, хто взагалі такий Смалійчук і яка вигода для нього?

– Двома словами – Остап Бендер. Клубом наразі керує Смалійчук та Друді. Звичайно, для усіх був шок, коли ця парочка з’явилася на львівському горизонті.

– Були чутки, що після одного з матчів він зайшов у роздягальню у нетверезому стані і почав ледь не бити футболістів.

– Якийсь інцидент був, так. Але який саме, ну, це повинно лишитися у своїх кухні.

Продовження інтерв’ю дивіться у відео. А ще більше спортивних новин, як завжди, у Профутболі на 2+2.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Засекреченные космические испытания СССР: сколько космонавтов погибло, чтобы Гагарин смог улететь в космос?
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев
Делали и использовали сложные композитные материалы: учёные обнаружили неожиданные аспекты интеллекта неандертальцев

Раньше изготовление сложных клеев приписывали только современным людям…

Удивительная история спасения: 20-летняя женщина – единственная, кто выжил в авиакатастрофе, упав с 5200 метров
Украинская природа в огне войны: россия уничтожила часть уникальной экосистемы Украины
Узнать больше