Російському клубу ЦСКА загрожує виключення з Ліги чемпіонів

Російському клубу ЦСКА загрожує виключення з Ліги чемпіонів
Поделиться в социальных сетях:

Через неправомірну поведінку фанатів ЦСКА можуть вигнати з Ліги чемпіонів.

Чемпіон Росії московський ЦСКА може бути виключений з Ліги чемпіонів 2014/15 за систематичне порушення вболівальниками правил поводження на стадіонах. Про це сказав генеральний директор армійців Роман Бабаєв. "В провину уболівальникам ЦСКА ставиться неправомірна поведінка. Під цим мається на увазі використання піротехніки і, що найнеприємніше, жбурляння запалених фаєрів в сектор з уболівальниками "Роми". Крім того, бійка зі стюардами, а також використання расистської символіки", - сказав Бабаєв.

За трактуванням УЄФА фанати ЦСКА вивісили у Римі банер із зображенням емблеми дивізії СС "Мертва голова". "У всякому разі, так це бачать в УЄФА. Це дуже суперечливо, але...", - додав гендиректор ЦСКА. Говорячи про санкції, Бабаєв припускає, що ЦСКА всі домашні матчі Ліги чемпіонів проведе без глядачів. Або ж команду взагалі виженуть з турніру. "У листі УЄФА повідомляється, що саме такі санкції (порожні трибуни) до нас можуть застосувати. Більш того, є ймовірність, що ЦСКА можуть взагалі виключити з турніру. Звичайно, ми будемо відстоювати свою точку зору. Однак з урахуванням рецидиву - а це вже третій випадок з расизму і, образно кажучи, 10-й з піротехніки. Приплюсуйте сюди ще й банер... Так що нас можуть виключити з Ліги чемпіонів. Будемо докладати всіх зусиль, щоб цього не допустити. Зараз фактично весь клуб стоїть на вухах", - підсумував Бабаєв.

Остаточне рішення УЄФА ще не прийняв, а домашній матч з "Баварією", що відбудеться 30 вересня, чемпіон Росії проведе при порожніх трибунах. Очікується, що УЄФА повідомить армійців про остаточне рішення не раніше, ніж 3 жовтня. Нагадаємо, що у першому турі Ліги чемпіонів ЦСКА зазнав нищівної поразки від "Роми". А фанати армійців влаштували безлади на "Стадіо Олімпіко".

Джерело: ТСН. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

«Без путина будет хуже»: почему молодежь рф, не помнящая тяжелых 90-х, верит в эту пропаганду кремля?
В терракотовой армии первого императора Китая нашли нетронутую камеру с 16-тонным гробом: кому она принадлежит?
Зачем кремль снова запустил старый фейк о том, что Польша хочет забрать запад Украины?
Зачем кремль снова запустил старый фейк о том, что Польша хочет забрать запад Украины?

Интересно, что этот нарратив впервые появился накануне развала СССР…

Средневековая карта мира с 12 века разрушает миф россиян о Екатерине II и основании ею Юга Украины
Средневековая карта мира с 12 века разрушает миф россиян о Екатерине II и основании ею Юга Украины

Она находится во Франции, в одном из самых больших хранилищ древних манускриптов в мире…

Узнать больше