На 2+2 прем'єра документального фільму про Олександра Шовковського

На 2+2 прем'єра документального фільму про Олександра Шовковського
Поделиться в социальных сетях:

У п'ятницю, 21 квітня, 2+2 покаже документальний фільм власного виробництва "Шовковський. Завжди перший" про легендарного українського голкіпера Олександра Шовковського. 

У новому документальному проекті 2+2 глядачі зможуть з перших уст почути розповідь про головні віхі спортивної кар'єри людини, що понад два десятиліття була головним рубежем захисту воріт української збірної та столичного Динамо. У відвертих розмовах з журналістами спортивної редакції 2+2 Олександр Шовковський вперше розповість, коли ледь не пішов з Динамо, як тодішня влада впливала на футбол, чому помилився у грі з Словенією, як пережив цей момент, хто привів його у футбол.

Більше ніж двадцятирічна кар'єра видатного голкіпера  – це історія становлення українського футболу. За цей час Шовковський постійно був у центрі головних подій: повернення Валерія Лобановського, успіх Динамо в Лізі чемпіонів, перемога над Росією зі збірною України, жахлива невдача у плей-офф зі Словенією у 1999-му, тріумф на чемпіонаті світу 2006-го. Першому номеру Динамо, капітану київської команди фанати присвятили кричалку: "Завжди перший – Саша Шовковський!". Втім, "СаШо" не раз за свою кар'єру встиг відчути, наскільки близька відстань від любові до ненависті вболівальників. Після одного з матчів його почали засвистувати не лише вболівальники суперників, але й київська публіка. "Якби я слухав думку вболівальників, то мені довелось би закінчити кар'єру у 1999 році", – зізнався Олександр Шовковський в ексклюзивному інтерв'ю журналістам 2+2.

"Коли виникла ідея зробити фільм про Шовковського, я не міг цього не підтримати. Ця постать у вітчизняному футболі варта великої пошани та уваги", – наголосив Керівник управління спортивних проектів Степан Щербачов.

Фільм "Шовковський. Завжди перший" – не лише розповідь про  шлях футболіста, а й розмова про філософію лідера. "В основу фільму лягли дві зустрічі з Олександром. Перша відбулась, коли він ще грав за "Динамо", друга – після рішення завершити кар'єру. За настроєм, це – дві абсолютно різні розмови і два різних Шовковських. Вперше Олександр поділився своєю правдою про життя,  вперше так відверто розповів про свій спортивний шлях. Сподіваємось, що глядачі відчують цю щирість", – розповів про роботу над фільмом один з його співавторів, спортивний журналіст 2+2 Роман Бебех.

Прем'єра документального фільму "Шовковський. Завжди перший" відбудеться на каналі 2+2  у п'ятницю, 21 квітня, о 21:55. 

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Уникальный генетический код: владельцы отрицательного резус-фактура являются потомками инопланетян?
Уникальный генетический код: владельцы отрицательного резус-фактура являются потомками инопланетян?

Положительный резус-фактор крови имеют 80% населения планеты, а вот у 15%...

В глазу 28-летней женщины два года жил необычный паразит и вырос до 10 миллиметров в длину
Истерика и визг ведущих рф отключают логическое мышление зрителя: этот метод называется «чрезмерные эмоции»
Израильская агрореволюция: дрессированные насекомые уничтожают вредителей, тракторы опыляют цветы, а дроны собирают урожай
Первый в Европе: археологи обнаружили уникальный протез в черепе человека 18-го века
Первый в Европе: археологи обнаружили уникальный протез в черепе человека 18-го века

Потрясающее открытие произошло в склепе костела в Кракове…

Фото летающих динозавров: свидетельство загадочных встреч людей с гигантскими птицами
Узнать больше