Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Червона Сова: підлітків вбиває нова гра

ДЖЕДАИ
Поделиться в социальных сетях:

Пам’ятаєте страшну гру Синій кит? Це вчорашній день. Сьогодні в Україні набирає обертів Червона Сова. ДжеДАІ вступають у небезпечну гру.

Київська школярка Лєра не повернулася з уроку англійської. За кілька днів перелякані батьки знайшли дівчинку аж в Умані. З порізаними руками та розібраним телефоном. У кишені дівчини була інструкція, що вона мала робити далі.

14-річну дитину ледь не вбила нова гра під назвою невинною Червона сова. Її правила дуже нагадують сумнозвісного Синього кита. Її куратори також надсилають завдання через соцмережі. Тепер гравців змушують не спати ночами. Усе заради загадкового призу. Дитину фактично перетворюють на зомбі.

Аби дізнатися, як дітей заманюють у небезпечну гру, ДжеДАІ розпочинають експеримент. Створили фейкову сторінку Поліни, їй 14 років і вона депресивний підліток. Додали десятки тематичних груп і за кілька днів отримали запрошення розпочати.

Головне правило – постійно бути онлайн. Моментально відповідати на повідомлення кураторів, а також дивитися психоделічне відео посеред ночі. Потім починаються завдання. Спочатку куратори наказали порізати руку і надіслати їм фото для підтвердження. На виконання завдання дві години. Майстер з художнього гриму Христина малює порізи і фотографії виходять реалістичними. Куратор гри задоволений. З кожним разом завдання ставали все більш жорстокими. Останнє – суїцид.

ДжеДАІ вийшли з гри. Однак підліткам зробити це важко, адже їх шантажують та погрожують розправою над родичами.

"Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню куратори дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на розбірки".

© Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини

На каліцтві та житті підлітків куратори груп заробляють. На чорному ринку відео самогубств дітей та фото знущань над собою вартують великих грошей. Психологи кажуть, врятувати дитину від таких ігор може одне – увага до її інтересів та постійний контроль життя у мережі.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Найденный в Запорожье тысячелетний меч, вероятнее всего, принадлежал легендарному князю Святославу Завоевателю
Найденный в Запорожье тысячелетний меч, вероятнее всего, принадлежал легендарному князю Святославу Завоевателю

Он был сыном княгини Ольги и создал самую большую в те времена империю в Европе…

Голоса в ООН, полезные ископаемые и отсутствие политической изоляции: россия активно принялась «окучивать» страны Африки
На телеканале 2+2 – премьера военной драмы «Я – Надія»
На телеканале 2+2 – премьера военной драмы «Я – Надія»

Авторы вдохновились реальной историей отважной фельдшера…

33 беспилотника и 47 крылатых ракет уничтожили украинские ПВО в прошлые сутки: боевые потери врага по состоянию на 27 января
В 23-летнюю немку вселилось сразу шесть бесов: священники провели над девушкой 67 обрядов экзорцизма (ВИДЕО)
Туда почти не пускают людей: остров Кеймада-Гранди - самый опасный в мире, а у его жителей самый токсичный яд
Узнать больше