Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Як з любов'ю у серці героїв АТО реабіліують на Прикарпатті 2021-12-02

Як з любов'ю у серці героїв АТО реабіліують на Прикарпатті

Дембель
Поделиться в социальных сетях:

Активний відпочинок серед спокою та чистоти природи – найкращий лікар для бійців АТО, які пережили жахи та втрати війни. У програмі Дембель на 2+2 – як герої проходять реабілітацію у прикарпатському таборі "З любов'ю в серці".

Проект "З любов'ю в серці" волонтери та небайдужі Франківщини створили задля психологічної реабілітації бійців АТО. Не психологи та лікарі, а природна краса карпатських гір, сплави річкою, риболовля, арт-терапія й майстер-класи протягом десяти днів допомагають захисникам забути жахи війни та повернутися до повноцінного життя.

"Ця природна річка Черемош принесла таку радість, забуття всіх проблем життєвих. Це неперевершено. Мені дуже сподобалось, Прикарпаття – це сила", – ділиться Василь, один з учасників проекту.

Вперше табір на туристичній базі біля Косова відкрили у 2015 році, з того часу відбулося вже 17 заїздів. Музеї, заняття ковальством та гончарством, різноманітні заходи, вечори біля вогнища реабілітують та відволікають краще за прийоми у лікарів та

"Кожен з нас живе тут, наші діти ходять до школи, над нами мирне небо. І кожен з нас повинен усвідомити, що він повинен віддати їм шану і честь, – розповідає Тетяна Костинюк, організатор табору. – Вони приїжджають усі без посмішок, в очах недовіра, втома, і ми намагаємося їх згуртувати та організувати у одну команду, як сім'ю. Просто по-доброму, з любов'ю, і це топить лід у їхніх душах. З другого дня вони починають посміхатися. Коли ти розумієш, що це тепло, цей вогник їх зігріває довго-довго після табору, це і є та енергія, яка нас наповнює і дає сили та бажання продовжувати займатися цим далі".

Про те, що допомагає нашим захисникам повертатися до мирного життя, розкаже Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Легенда фронта: впервые в истории Украины звезду Героя дали добровольцу Правого сектора
Столичные умельцы создали вездеходный лимузин-апокалипсис
20 лет при бюджетных деньгах: почему мэра Ладыжина обвиняют в коррупции
20 лет при бюджетных деньгах: почему мэра Ладыжина обвиняют в коррупции

Городской голова не меняется здесь еще с 2001 года…

Дорогое топливо в Украине: в чем причина и чего ожидать
Дорогое топливо в Украине: в чем причина и чего ожидать

Цена может подскочить еще выше, если парламентарии примут законопроект об эмбарго на закупку белорусских товаров...

Как не платить штраф за нерастаможенное авто: действенные способы придумали евробляхеры
«Я буду делать все для того, чтобы Украина стала нашей»: шокирующие заявления Лукашенко
Узнать больше