Найбрудніше місто на планеті очищатимуть хмарочоси

Мережа з веж висотою 100 метрів може врятувати найбрудніше місто на землі.

Найбрудніше місто на планеті – Делі в Індії. Воно переповнене промисловими відходами, електростанціями і дизельними автомобілями, поруч з ним знаходяться штати Хар'яна і Пенджаб, в яких періодично спалюють залишки сільськогосподарських культур. Через все це в Делі стоїть постійний смог, який робить повітря в місті небезпечним для людини. Про це пише naked-science.

Щоб хоч якось виправити ситуацію, архітектурна студія з Дубаї розробила проект міської мережі 100-метрових веж, які поглинали б смог і таким чином очищали повітря в Делі.

Кожна з башт очищає повітря навколо себе в радіусі майже двох кілометрів. У конструкції встановлять фільтри, а чисте повітря буде виходити назовні через пропелери нагорі веж. Щодня одна така установка буде виробляти до 3,2 мільйона кубічних метрів чистого повітря.

Вежі будуть розташовуватися в ключових точках міста і з'єднуватися між собою мостами. На цих місцях розмістять водневі паливні елементи, які будуть живити вежі разом із сонячними батареями.

Частинки вуглецю, зібрані фільтрами, можуть бути використані для створення бетону і чорнил. 

Эта уникальная загадка делает Лавру не просто историческим памятником, а настоящим феноменом, бросающим вызов современному пониманию.
09072025
Это обычная вещь в каждом доме, но история зеркала уходит в глубину веков, а его функции выходят далеко за пределы банального саморассмотрения. 
В мире, где GPS и спутниковые навигаторы стали неотъемлемой частью нашей жизни, существуют люди, которые сознательно отказываются от благ цивилизации, чтобы окунуться в аутентичный опыт мореплавания.
09072025
Мы живём во Вселенной, где звёзд больше, чем песчинок на всех пляжах Земли...
Если ваше сердце жаждет морских приключений, но вы одновременно цените непредсказуемость и хороший юмор, тогда австралийский городок Алис-Спрингс имеет все шансы стать вашим следующим пунктом назначения.