Жити 200 років: київський вчений створив капсулу безсмертя і випробував її на живій людині

Загублений світ

Доробити справу до кінця він не встиг – його знайшли мертвим у лабораторії…

Неймовірно, та саме в Україні, у Києві, була винайдена методика, що могла зробити переворот у світовій науці. Молодий, трохи дивакуватий, вчений-ентузіаст Микола Осипов був неймовірним оптимістом, мандрівником, він спілкувався із світовими світилами науки і мріяв подарувати людству довголіття. Колеги називали його – творцем безсмертя. Бо вченому вдалося здійснити те, що було не під силу світовим фахівцям у супероснащених лабораторіях.

Микола Осипов домігся уповільнення вкорочення генів старіння, так званих, теломер – тих самих ніжок Х-хромосом, що виросли у астронавта Скота Келлі під час перебування у космосі і цим омолодили його. Тобто, він віднайшов спосіб зупинити старіння!

«Ідея його полягала у тому, щоб ці теломери добудовувати. Відповідно, і збільшувати кінці хромосом для того, щоб клітини могли ділитися далі та довше», - розповів колега Осипова, вчений секретар Інституту геронтології НАНУ Віктор Холін.

Також колеги кажуть, що технологія Осипова могла б дозволити кожному жити мінімум по 200 років! Проте, доробити справу до кінця вчений не встиг – його знайшли мертвим у власній лабораторії. Як же ж працювала капсула безсмертя? Чому ніхто так і не продовжив справу вченого-ентузіаста? Чому колеги Миколи впевненні, що його вбили? І якщо це дійсно так, то кому була вигідна смерть молодого перспективного науковця, який міг зупинити старіння? Про це – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!

Новини

Всі новини
Знання про ці методи могли бути відомі набагато раніше, ніж ми думали…
Це нові перспективи для людей, які втратили кінцівки або рухливість…
Дивитись більше