Відродження вимерлих тварин: вчені хочуть клонувати мамонта із решток, знайдених у Якутії

Загублений світ

У 2013 року виявили дуже добре збережені рештки мамонтеняти…

Пройшло вже 24 роки, як на світ з’явилася перша клонована тварина – знаменита вівця Долі. З того часу штучне відтворення з клітини живого організму точної копії цього організму зазнало чималої критики та утисків – від релігійних до наукових. Проте це не зупинило процес розвитку цього революційного генетичного методу. І сьогодні вчені хочуть клонувати мамонта!

 2013 року у Якутії виявили дуже добре збережені рештки мамонтеняти, що пролежали у вічній мерзлоті 28 тисяч років. Зразків ДНК там виявилося більш ніж достатньо для клонування, адже добре збереглися не лише м’язи та шерсть, а і навіть кров.

Але що до сьогодні заважає вченим створити справжній парк Юрського періоду? І чому частина науковців проти таких експериментів із вимерлими динозаврами? Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!

Усі ми знаємо штаб-квартиру ООН як невід'ємну частину пейзажу Нью-Йорка. Але чи замислювалися ви колись, чому саме це місто стало домом для найважливішої міжнародної організації світу?
12072025
Археологи зробили неймовірне відкриття, яке сколихнуло світ історії та мисливців за скарбами.
Вони не схожі на величезні військові субмарини, які ми звикли бачити у фільмах. 
12072025
Уявіть: не безкінечне розширення, не повільне згасання зірок у холодному космосі, а грандіозне стиснення у зворотному напрямку — аж до тієї самої точки, з якої усе почалося...
Історія, що вражає своїм зухвальством та абсурдністю, розгортається навколо першого в історії України пірата.
Здалеку їхній прапор може нагадувати веселого Роджера, але замість черепа та кісток на ньому красуються тризуб і посох.