Українці щомісяця інвестують в економіку ЄС €2,5 млрд: як живуть і працюють біженці з України за кордоном?

Загублений світ

Українці навіть у найскладніших умовах можуть дуже швидко адаптуватися…

Історії українських біженців за кордоном доводять, у якому б становищі ти не опинився, життя триває і відкриває безліч нових можливостей. А далі все залежить виключно від нас самих. На кінець 2022 року в Європі перебувало більше 5 млн українських жінок з дітьми. За оцінками НБУ, кожна із них щомісяця витрачала близько 500 євро. Виходить, українці щомісяця інвестували в економіку ЄС 2,5 мільярди євро.

«Як ви розумієте, це 25-30 мільярдів по року. Така кількість платоспроможного додаткового попиту приносить користь кожній економіці, де перебуває така значна кількість людей», - розповів економіст Михайло Кухар.  

Як виявилося, українці навіть у найскладніших умовах можуть дуже швидко адаптуватися і самостійно себе забезпечувати. Крім того, українці виявилися не лише цивілізованими, але й навчили європейців, як не опускати руки навіть, якщо «найкращі друзі» пророкують вам поразку за три дні.

«Українці викликають повагу тим, що показали – свобода не дається безкоштовно, - каже бельгієць Стів Ступ, який прихистив у себе родину українських біженців – У моєму місті Антверпен щонеділі відбуваються протести, що будуть продовжуватися до перемоги. Люди висловлюють свою позицію. Також ми збираємо донати для ЗСУ та гуманітарну допомогу»

Як вимушені українські біженці щодня наближають нашу перемогу, перебуваючи за кордоном – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Новини

Всі новини
Україна активно розвиває програми підтримки для ветеранів…
На стінах деяких будинків досі є загадкові символи, схожі на пентаграми…
Це сталося в регіоні, де раніше вже зникло кілька десятків супутників…
Дивитись більше