Цього понеділка глядачі дізнаються, за що борються екоактивісти в океані та на що їм доводиться йти заради майбутнього нашої планети.
У світовому океані з’явилися нові корсари – товариство «Морський пастух», що займається захистом синіх китів, дельфінів, акул та інших морських тварин. Незважаючи на благородну мету, засновника цієї природоохоронної організації, Пола Вотсона, називають найвідомішим у світі піратом. Річ у тім, що активісти «Морського пастуха» відрізняються своїми радикальними методами: вони всіляко блокують роботу китобійців, подекуди пошкоджуючи судна. На рахунку екопіратів десятки затоплених китобійних кораблів, однак жодної жертви серед екіпажу.
Наскільки важлива робота «Морського пастуха», заради чого його учасники ризикують життям і чи виправдані їхні методи, розкаже ведучий Максим Сухенко у новому випуску «Загублений світ. Екопірати на захисті океанів».
Також глядачі 2+2 дізнаються, у чому секрет довголіття китів і як їхнє знищення провокує стихійні лиха, за що точиться війна у найнебезпечнішому серед океанів та яка реальна історія лягла в основу роману «Мобі Дік».
Дивіться інформаційно-пізнавальний проєкт «Загублений світ» щопонеділка на телеканалі 2+2.
Дивися також:
- Черкаські лікарі врятували чоловіка, прооперувавши його серце під світлом ліхтарика мобільного телефону
- Нюрнберзькі паралелі: яке покарання за злочини, скоєні росіянами в Україні, чекає на очільників кремля?
- Життя та робота серед хаосу: харківські рятувальники розповіли про свою роботу під час війни