Самопожертва стала суперсилою українців під час війни. Історія Лариси Дроздової є яскравим прикладом цієї неймовірної волі та героїзму, які проявили звичайні жителі Гостомеля в найважчий час.
У її місті, що було окуповане в перший же день повномасштабного вторгнення росії, пекло виринало на кожному кроці. Лариса разом з донькою та сусідами мусили ховатися в підвалі, де смертельна небезпека чатувала на кожному кроці. Але навіть у цих важких обставинах, людська доля та надія на порятунок важили більше за будь-які ризики.
Кілька днів по тому, як їм вдалося виїхати до Києва, Лариса помітила оголошення волонтерів, які планували евакуацію цивільних з Гостомеля. Жінка знала, що вона володіла цінними знаннями про своє місто, які могли стати вирішальними для евакуації, тому без вагань приєдналася до волонтерів. Тоді вона вивезла з Гостомеля не лише своїх сусідів, але і сотні інших мешканців, як міста так і суміжних сіл. Евакуаційна колона розрослася тоді до понад сотні машин.
«Коли ми їхали вже назад до нас приєднувалося все більше автівок. Якщо з Гостомеля ми вивозили плюс-мінус 200 людей, то потім до нас приєдналося ще людей 500», - згадує Лариса.
Завдяки неймовірній місії, що об'єднала українців, вдалося врятувати 700 людей з пекла. Ця історія показує, що супергерої не завжди мають надприродні сили, але вони завжди готові вчинити неймовірні речі, щоб врятувати інших. Ця історія нагадує нам, що герої можуть знаходитися серед звичайних людей, які готові встати на захист інших навіть у найважчі моменти.
Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Намагався надати допомогу пораненому побратиму: російські найманці влаштовують сафарі на українських медиків
- «Я подумала, що це помилка, цього не може бути!»: американська дослідниця знайшла у кістках динозаврів клітини крові
- Такого не очікував ніхто: дві третини біженців повернулись в Україну, коли війна все ще триває