Потвора з вовчою головою полює на людей: чому місцеві вже багато десятиліть не можуть її позбутися

Загублений світ

Як провалився зухвалий американський експеримент над звичайною трясовиною…

У цьому місці і досі знаходять кістки тих, хто наважився сотні років тому втікати з сусідніх плантацій болотами. Драговина річки Міссісіпі – наймоторошніше місце у всій Луїзіані (США). Тут не співають птахи, чути кожен порух дерев, проте й ця тиша – оманлива, адже приховує кровожерних монстрів, які дуже швидко виявляють, коли у їхніх володіннях з’являється довгоочікувана здобич.  

Сплав по болоту Манчак – розвага не для слабкодухих, серед туристів такий екстрим користується неабиякою популярністю. Щоправда, ще до початку всіх попереджають: безпеку тут гарантувати неможливо, адже це територія хижаків! Міссісіпські алігатори є одними з найбільших та найагресивніших у світі. Але і це не все…

За легендою близько 100 років тому у цих місцях спалили чаклунку вуду. Перед смертю вона прокляла тутешні землі. А за кілька місяців після того Луїзіану понівечив Галвестонський ураган та забрав життя близько 10 тисяч людей, стерши з лиця землі усі поселення поблизу.

Місцеві вважають, що й досі всі біди у їхній місцевості стаються через прислужника королеви вуду – ругару. Ругару – потвора з вовчою головою, яка полює на людей.

Що відбувається з людьми, коли вони потрапляють у ті місця? Як американський науковець знайшов там сліди істоти, що досі не відома науці. Чому владі штату так і не вдалося осушити прокляту трясовину? Про це та більше дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Loading...

Також не пропустищопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2 нові випуски інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Дивися також:

Новини

Всі новини
Вимушені переселенці вже наперед спланували, як будуть відбудовувати свої міста…
Збитки України від російської агресії перевищують 150 мільярдів доларів…
Дивитись більше