Війна завжди змінює життя. Українські лікарі стали живим свідченням цієї страшної реальності. Вони стали справжніми героями, готовими ризикувати власними життями, щоб врятувати інших.
На передовій і в гарячих точках українські лікарі виконують свою місію зі справжнім покликом. Долі багатьох з них змінилися назавжди. Вони відступили від комфортних лікарських кабінетів і операційних залів, щоб прийти на допомогу пораненим захисникам України. Це не лише змінило їхні професійні практики, але і вплинуло на їхній світогляд та цінності.
«Я тут (на фронті), по суті, займаюся своєю роботою. – каже молода медкиня Олена з позивним «Одуван» - У цивільному житті я анестезіолог-реаніматолог. Ми возимо тяжких пацієнтів, реанімаційних, нестабільних, вкрай тяжких. А чому тут? Ну, мабуть, поклик душі. Відчуття, що я можу хоч чимось допомогти»
Українські лікарі не стоять на місці. Вони навчилися працювати в умовах військового конфлікту і отримали навички та знання, необхідні для надання ефективної та життєважливої допомоги пораненим.
Перший добровольчий медичний шпиталь імені Миколи Пирогова – це спільнота волонтерів-медиків. Вони йдуть на фронт за власною ініціативою, не отримуючи за це грошей. Ці лікарі стали справжніми героями цієї війни, вони вчаться і працюють, нерідко ризикуючи своїми власними життями.
Медики на війні мають особливі вимоги та навички. Саме такий інтенсивний тренінг проводиться в першому добровольчому медичному шпиталі імені Миколи Пирогова.
«Викладає доктор Трейсі. Це канадійська докторка, яка до того тренувала канадійських військових, які є частиною НАТО», - розповів співзасновник та президент ПДМШ ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.
Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також: