Літаючий мегаполіс шокував китайців: несподівано в небі китайського міста з'явилося місто-примара

Загублений світ

У хмарах було видно обриси сучасного мегаполіса із десятками хмарочосів…

Загадкова подія сталася в містечку Уджун, що в Китаї, ще в жовтні 2017 року, але шок від неї не пройшов і до сьогодні. Одного дня місцеві жителі помітили, що в небі над їхнім містом з'явилось ще одне місто – «літаюче». У хмарах було чітко видно обриси сучасного мегаполіса із десятками хмарочосів. 

Версію про відеомонтаж одразу відкинули. Надто багато людей бачили це видовище на власні очі. Після цього почали з'являтися різні теорії: деякі припускали, що це «літаюче місто» може бути відображенням паралельного світу або іншого виміру. Але насправді це була колективна ілюзія, викликана унікальними природними умовами в місті Уджун.

«Коли морська вода на поверхні холодна, а повітря над нею тепле, то оптичні промені можуть загинатися за обрій, в результаті чого людина може побачити те, що знаходиться на далекій відстані ще й зі збільшенням. Це називається складний міраж, або ще таке явище називають Фата-моргана», - розповів професор і доктор фізико-математичних наук Михайло Васнецов.

Цікаво, що Фата-моргана настільки рідкісний та загадковий феномен, що може вважатися дивом. Але чи можна ним пояснити появу 300-річного корабля-привида Летючий Голандець, який час від часу бачать моряки?

Подробиці - у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Читай також:

Матеріал підготувала Ангеліна Воропаєва

Коти – це не просто домашні улюбленці, вони – частина багатовікової історії людства, оповитої містикою та віруваннями.
16042025
Крім того, це космічне тіло виявилося «незвичайної» форми.
Здається неможливим, що в часи війни одні люди могли не лише вбивати, але й намагатися знищити навіть сліди своїх жахливих вчинків...
16042025
Таких книг було лише три. Але ця — четверта. І водночас єдина, що збереглася повністю.