Клонування – майбутнє людства?

Загублений світ

Науковці готуються повернути до життя мамонта, більше того, вони вже почали процес клонування доісторичного велета. Двадцять років успіхів у клонування дають надію, що скоро парк Юрського періоду стане реальністю.

У це складно повірити, але клони вже давно серед нас. Вони проходять повз вас вулицею, чатують на кордоні та в аеропортах. При бажанні ви можете навіть замовити власного, звісно, якщо маєте зайві сто тисяч доларів.

Ця футуристична процедура у Південній Кореї – прибутковий бізнес. За останні десять років тут клонували близько тисячі собак. Від своїх прототипів клони наслідують характер і здібності. Тому більшість собак-пошуковців корейських спецслужб – клони. Вони підрахували: дешевше витрачати по кількасот тисяч доларів на копії найкращих чотирилапих нишпорок, аніж роками навчати псів, які можуть виявитись непридатними для роботи в поліції.

Тварини із надздібностями

Від першого успішного експерименту з клонування – появи ягнички Долі у 1996 році – експерименти з клонування проводять у десятках країн.

У Об’єднаних Арабських Еміратах клонували верблюдів – тих, хто показав себе найкраще на скачках. У США таким чином розмножують бантенгів – дику худобу яка знаходиться на межі зникнення. Зникаючого європейського муфлона успішно клонували в Італії. Усі ці тварини не просто вижили, а й дали потомство.

Оптимізму науковцям додає і те, що для клонування потрібен будь-який генетичний матеріал. Тобто, якщо є хоча б кістка, можна сподіватися, що в майбутньому можна буде відродити цілий вид.

Все про небезпечний, шокуючий, невідомий досі світ розкаже програма Загублений світ з вівторка по п'ятницю на 2+2! 


Новини

Всі новини
Антарктида залишається одним із найбільш загадкових місць на планеті…
Вони духовна підтримка армії, поліції, лікарень та навіть в'язниць…
Першим відомим капеланом вважається Мартин Турський…
Дивитись більше