Дракони серед нас: доісторичні ящури досі живуть у китайській печері?

Загублений світ

У сучасному світі дракони залишаються популярними персонажами…

Дракони – це міфічні створіння, які описуються в різних культурах та легендах. Наприклад, в китайській культурі дракони часто сприймаються як позитивні символи довголіття та мудрості, тоді як в європейській міфології вони часто вважаються зловісними та жадібними сутностями, які вогнем руйнують села та міста. А у «Біблії» є навіть посилання на сутностей, які можуть асоціюватися з драконами, такі як «Левіятан» або «Змій морський».

У сучасному ж світі дракони залишаються популярними персонажами в кіно, літературі, іграх та мистецтві. Вони стали символами фентезі та пригодницьких історій. І хоча існування драконів не підтверджене жодними науковими доказами, у Китаї в них свято вірять і впевнені, що доісторичні ящури живуть і зараз, наприклад, в печері «Палац дракона». За легендою там заховані тонни золота та коштовностей, а охороняє скарб гігантська рептилія

«У Китаї є така назва «Цяулон» - це тварина, схожа на дракона, тобто дуже великий змій. У горах провінцій Сичуань та Гуанджоу в річках живуть велетенські змії і їх дуже багато», - розповіла Чжан Менвей.

А особливо після того, як у китайському місті Джан Цзянкоу знайшли велетенські рештки непізнаної істоти, які дуже нагадували дракона з описів. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Вибори-2004 в Україні стали ареною для безпрецедентної інформаційної війни, розгорнутої кремлем
05042025
Вона досі залишається загадкою для науковців, також невідоме і її призначення.
Партизанський рух завжди асоціювався з таємними операціями, підпіллям і збройним спротивом...
04042025
Прем’єра містичного 4-серійного детектива відбудеться 24 квітня о 19.40 на телеканалі 2+2