Інтуїція проти науки: історія лікарки, яку врятувала звичайна SMS

Загублений світ

Іноді варто довіряти своїм відчуттям

У вирі життя, де кожна мить має значення, навіть коротеньке повідомлення може стати початком доленосних змін. Історія, яку ми розповімо, – яскравий тому приклад. Це розповідь про те, як одне смс врятувало життя, змусило задуматися про силу інтуїції та непередбачуваність долі.  

Серпень 2024 року назавжди змінив життя лікарки Джуліани Чименто. Вона готувалася до важливої поїздки – навчання в Бразилії, але в останній момент отримала SMS від батька, яке змусило її відкласти виліт. 

«Серденько, якщо можеш, лети в суботу вранці. Так буде краще», – йшлося в повідомленні.

Через кілька годин Джуліана дізналася страшну новину: літак, на якому вона мала летіти, розбився. Усі пасажири загинули. Просте повідомлення від батька врятувало їй життя.

«Наука не заперечує інтуїцію. Наш мозок обробляє інформацію на підсвідомому рівні. Іноді ми відчуваємо небезпеку, навіть не усвідомлюючи, чому. Я завжди прислухаюся до інтуїції, а потім шукаю фактичне підтвердження своїх відчуттів. Коли ці два фактори збігаються – це найкращий результат», - розповіла психологиня Анна Просвєтова.

Історія Джуліани Чименто – це нагадування про те, що іноді варто довіряти своїм відчуттям. Вона вкотре довела, що інтуїція – потужний інструмент, здатний врятувати життя.

Більше про дивовижні історії виживання та порятунку дивіться у проєкті «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Не пропусти! Щопонеділка нові випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», що занурюватимуть кожного у захопливі історії, неймовірні відкриття та таємниці, які формують наш світ. Дивись прем’єру о 17:15 на телеканалі 2+2! 

Читай також:

Києво-Печерська лавра – святиня, що зберігає тисячолітню історію. Її підземна частина – лабіринти печер, де жили і молилися перші ченці.
15072025
Популярна помилка водіїв може обернутись не лише штрафом, а й кримінальною відповідальністю та конфіскацією улюбленця, попередили в КМДА…
15072025
Відкриття, яке зробила команда Оксфордського археологічного центру, сталося у Норфолку, Англія
Щоб створити щось справді унікальне, не завжди потрібні гроші чи заводи — іноді вистачає лише віри в себе, кмітливості й підручних матеріалів…