Чому діти пам’ятають те, чого не бачили, та чим доводиться платити за талант і геніальність

Загублений світ

Спадковість, вік та здібності батьків тут зовсім ні до чого...

Існує теорія, що ДНК зберігає досвід, набутий душею у різних світах. Цей феномен науковці називають пам’яттю народження. Тривалий час подібне явище було для них загадкою, як малюк міг пам’ятати те, чого ніколи не бачив. Але діти справді мають пам'ять про минуле. Вони приходять у наш світ з певним багажем знань про те, як влаштований наш світ.

Відомий американський письменник і містик Сел Рейчел стверджує, що саме цим пояснюється геніальність у дуже ранньому віці, а також те, що унікальні діти з’являються у родині, де немає для цього жодних генетичних передумов. Розвитком душі можна пояснити і той факт, що в одній сім’ї народжуються дуже різні діти. Яскравий приклад – історія нащадків Чикатило, де син – жорстокий серійний злочинець, дочка – добропорядна дружина та мати.  

Надзвичайні таланти, унікальні здібності та шалені успіхи в окремих видах діяльності не роблять з геніїв надлюдей. Дослідження довели: геніальність в одному - це абсолютна безпорадність в іншому. Такі люди – неуважні, непристосовані до побуту та потребують постійного догляду. Крім того, геніальність може зникнути будь-якої хвилини, як і саме життя обдарованої людини.

Статистика вражає: платою за геніальність стає смерть у віці від 37 до 42 років. Про це свідчать сотні реальних випадків. Франц Шуберт помер у 31 рік, Фредерік Шопен – у 39, Едгар По та Джек Лондон – у 40, а Вінсент ван Гог помер у свої 37 років. А чимало геніїв і геть страждали від психічних розладів.

Більше про те, чим доводиться платити за талант і ким насправді є генії – дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Loading...

Дивися також:

Новини

Всі новини
Про тих, хто своїми здобутками та жагою до перемоги щодня підвищують статус України…
Вимушені переселенці вже наперед спланували, як будуть відбудовувати свої міста…
Дивитись більше