Чи можливо потоваришувати з дикими звірами?

Загублений світ

Як завоювати довіру та прихильність небезпечного хижака? Та наскільки безпечно тримати їх вдома?

У тисячах приватних українських звіринців живуть отруйні змії, мавпи, ведмеді, єноти, леви та тигри. Але наскільки безпечно тримати зоопарк удома?

Зоозахисники попереджають: диким тваринам не місце в людській оселі. По-перше, погано самим тваринам, по-друге, це небезпечно для людей. Але все марно – у погоні за екзотикою люди витрачають шалені гроші. І доки левеня чи ведмежа ще маленьке, маленькі й проблеми, але коли хижак виростає, він з малюка раптово перетворюється на небезпечного звіра.

Поворот не туди: що приховує українська траса

Проте інколи трапляється й так, що дикі тварини стають вірними друзями для людини. Білий ведмідь – єдиний хижак, що здатний напасти на людину без причини, і єдиний, хто харчується живою здобиччю. З огляду на розміри хижака, шансів у туристів немає. Але є винятки. Наприклад, канадієць Марк Дюма – єдиний, хто зумів налагодити дружні стосунки з найнебезпечнішим полярним хижаком. Зоологи переконані, що такого бути не може. Проте подружжя Дюма, які взяли на виховання ведмежа у віці 6 тижнів, віртуозно володіє навичками поводження з цими хижаками.

Голуби – небезпечна зброя?

Бувають випадки, коли саме хижаки рятують людей у ситуаціях, які здаються безвихідними. Доглядач хижаків Джон Рейнке втратив обидві ноги внаслідок нещасного випадку, але піклування про хворих на крихкість кісток ведмедя та лева повернуло чоловікові відчуття власної значимості та радість життя.

Чим може закінчитися спроба створити зоопарк у квартирі? Подробиці дивіться у Загубленому світі на 2+2!

Новини

Всі новини
Про тих, хто своїми здобутками та жагою до перемоги щодня підвищують статус України…
Вимушені переселенці вже наперед спланували, як будуть відбудовувати свої міста…
Дивитись більше