Тонна адреналіну: британські туристи зіткнулися з морським монстром у водах Кенії

Загублений світ

Мова йде про чорного марліна – велетня океану та Святого Граалю рибалок всього світу.

Індійський океан, місце, де хвилі шепочуть легенди, не раз ставав свідком епічної битви людини та природи. Так одного разу двоє друзів з Британії, Марк Лейн та Ешлі Пейслі, вирушили на риболовлю, сподіваючись на трофей та вражаючі пригоди, які запам'ятаються на все життя. І вони все це отримали, але не так, як очікували.

Чорний марлін – велетень океану та Святий Грааль рибалок всього світу. Ця риба, що досягає п'яти метрів у довжину і важить тонну, клюнув на наживку друзів-британців. Ця істота, здатна розвивати швидкість до 90 км/год, стала справжнім випробуванням для рибалок. 

«Всі навколо кричали: «Марлін! Марлін! Ми зловили чорного марліна!» – згадує Ешлі Пейслі. – Це було неймовірно!»

Але, як відомо, зловити рибу – це лише початок. Утримати її на гачку та витягнути на поверхню – ось справжнє мистецтво. Команда кинулася на допомогу Марку, капітан додав газу, намагаючись виснажити велетня. Та в запалі боротьби ніхто не помітив, як вода почала заливати човен.

«Раптом стало зрозуміло, що води забагато, – розповідає Марк. – Коли вона дісталася до моторного відсіку, капітан побілів. Ми зрозуміли, що потрапили в халепу».

Кожна секунда ставала вирішальною. Човен міг втратити керування будь-якої миті. Команда спробувала дістатися берега, але один з двигунів заглох, а потім і другий. Тиша, яку порушували лише хвилі, говорила про одне: вони опинилися в біді.

Що сталося далі – дивись у проєкті у проєкті «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Не пропусти! Щопонеділка нові випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», що занурюватимуть кожного у захопливі історії, неймовірні відкриття та таємниці, які формують наш світ. Дивись прем’єру о 17:15 на телеканалі 2+2! 

Читай також:

У сучасному світі, де глобальні новини змінюються щохвилини, ми часто чуємо про Раду Безпеки ООН та її впливових членів.
24052025
Ми щодня дивимося на них, вони пливуть над нами, змінюючи обриси та кольори. 
На відміну від багатьох інших установ, які намагалися б приховати такий ляп, музей вирішив діяти відкрито. 
На жаль, фальшивки – це не лише про картини відомих художників чи розкішні прикраси.