Як в Україні боротимуться з проблемними авіаперевізниками?

Спецкор

Зо дві доби українські туристи провели у авіаполоні. Та їхні скарги нарешті почули у Міністерстві інфраструктури.

Усі туристи, які кілька діб не могли вилетіти з Албанії та Тунісу, таки повернулися в Україну. Люди дві доби днюють і ночують у надії, що от-от почнеться посадка на літак, та виліт скасовують знову і знову. від постійної біганини, недосипання та недоїдання людям стає зле. Лише вночі нарешті повідомляють про посадку.

Аеропорт "Київ" – сюди злітаються відпочивальники з Тунісу. Це вже п’ятий рейс, яким повернули додому загалом 800 українців. Всі вони дві доби провели у залах очікування на аеровокзалі.

А от вилетіти з України досі не можуть кілька рейсів. У львівському аеропорту із запізненням рейс Львів – Венеція таки відлітає, на борту – два десятки тих, хто півтори доби провів у аеропорту через скасування рейсу Львів – Неаполь. Затримується й зліт літака зі Львова до Барселони.

Українські туристи не можуть повернутися додому через шахраїв

Два нічні рейси з Києва до Туреччини перевізник взагалі скасував.

Скарги українців нарешті почули – у Міністерстві інфраструктури вже придумали, як боротися з проблемними авіаперевізниками, і рекомендують, як карати туроператорів. Після робочої наради міністр вибачився перед українцями і анонсував закручування гайок.

З наступного року планують обмежити вік використання пасажирських літаків до двадцяти років. Все, що старше, в Україні літати не має права. Протягом двох тижнів державіаслужба проведе повну технічну ревізію літаків та викладатиме на сайті рейтинги авіакомпаній, які мають проблеми з пунктуальністю рейсів.

Також було запропоновано позбавити ліцензії турфірму, що заборгувала авіаперевізнику.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 




Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?
10052025
Мережа цього тижня знову показала свій талант поєднувати абсурд із глобальними темами — і, як завжди, викликала бурю емоцій...
Чи не кожен, мабуть, чув історії про дивовижні зцілення та несподівану допомогу, пов'язану з мощами святих.