Бари та дискотеки: як живуть лондонські пенсіонери

Спецкор

Коли старість – у радість! Як це працює, дізнавався Спецкор на 2+2.

СПА-салони, вишукані ресторані та розкішні інтер’єри – у Лондоні набувають популярності будинки для літніх людей класу "люкс".

Поспілкуватися пенсіонери можуть у лаундж-залі, барі або на відкритій терасі. Тут немає обов’язкової гри в бінго по вівторках та годин відвідування, друзі й родичі можуть приїжджати будь-коли і залишатися скільки завгодно.

В апартаменти для тих, кому за 65, Діана Стейнбек переїхала торік. Її квартира затишна та сучасна, а в разі потреби 24 години на добу на допомогу прийде спеціальний працівник.

Патруль на повітряних мотоциклах: у Дубаї полісмени опановують ховерсерфи

Щоправда, й ціна за комфортну старість відповідна. За квартиру з однією спальнею доведеться викласти щонайменше 410 тисяч доларів, плюс щомісячна платня за сервіс чи догляд.

Тривалість життя в Британії зростає: чоловіки живуть у середньому 79 років, жінки – майже 83. Відповідно, і попит на таке комфортне житло, твердять девелопери, лише зростає.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 



11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?
10052025
Мережа цього тижня знову показала свій талант поєднувати абсурд із глобальними темами — і, як завжди, викликала бурю емоцій...