На київському автодромі зібралися поціновувачі дрифтових перегонів

Спецкор

Кому вдалося показати найкращий результат, а хто поїхав додому на евакуаторі, дивіться у матеріалі!

Днями на київському автодромі "Чайка" глядачі зібрались у очікуванні екстремального шоу – дрифтових перегонів.

На треку змагалися 32 професійних автогонщиків з різних куточків України та європейські гості. Всі вони напередодні пройшли кваліфікацію.

Парний дрифт оцінюють за чотирма критеріями: траєкторія, кут, швидкість і видовищність, а це якомога більше диму з-під коліс. Стартують по двоє, перший учасник має проїхати трасу, як на кваліфікації, а другий намагається повторити траєкторію першого максимально наближено до нього. Потім учасники міняються місцями.

Біля Дніпра у полі знайшли сотні мільйонів гривень

Аби на трасі все було ідеально, за кожним пілотом стоїть ціла команда інженерів та механіків. Вони до останнього моменту все перевіряють, ремонтують та фіксують.

До наступного етапу з 32 гонщиків проходить тільки 16. Наступне коло – вісім, і так, доки на трасі не залишаться двоє, з яких визначиться чемпіон. Цього року перемогу здобув латвієць Крістапс Блушс. Чоловік професійно займається дрифтом вісім років, проте за кермом – з сімнадцяти.

Неймовірна швидкість, ревіння десятків потужних двигунів та дим з-під коліс – дивіться у сюжеті!

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 




Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?