Зараз його жартома називають "полуничний барон", проте найспекотніші дні для 32-річного бійця-добровольця Миколи Стецьківа пройшли не на полуничному полі. Маючи сім’ю та п’ятеро дітей, з початком війни на Сході всидіти вдома він не зміг.
А повернувшись із передової, знайшов відновлення душі у власній еко-фермі, яку побудував "з нуля". Розпочати чоловік вирішив з десяти отриманих соток, інші орендував у таких як і він АТОвців.
Шестирічний син бійця АТО потребує термінової допомоги
Живий та здоровий, а тепер вже усміхнений Микола веде своєю полуничною плантацією, де вирощує понад десяток елітних сортів полуниці. Такої ви точно не знайдете на столичних базарах. Щоправда зараз вже ягоди не продає – офіційний сезон вони тільки-но завершили і одразу зайнялися підготовкою до нового полуничного сезону у серпні.
Лікарі борються за повноцінне життя для героя України Олександра Петраківського
Сюди до ветерана АТО люди їдуть звідусіль, і приваблюють їх не тільки незвичні для України види полуниць, а й те, що зібрати ягоди можна власноруч, та ще й господар дозволяє дегустувати геть усе. І хоч ціни на екологічні полуниці трохи більші за ринкові – в середньому 50 грн за кілограм – на кількість клієнтів чоловік не жалівся ні разу.
Першими про полуничний бізнес зовсім випадково дізналися сусіди. А далі кожен задоволений покупець передавав інформацію "сарафанним радіо". Потім саме люди почали формувати попит, який потроху розширюється ще й на овочі. Огірки, помідори та перець почала вирощувати дружина бійця.
Щоправда, полуниці за бізнес-планом так і залишаться головним продуктом ветеранської родини.
Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2.