Близько 80 дітей отруїлися у літньому таборі на Донеччині

Спецкор

Що спричинило масове отруєння у таборі, розкаже Спецкор на 2+2.

Щасливі батьки відправили дітлахів до літнього табору "Орлятко", поблизу Святогірська, що на Донеччині, отримавши путівку на заводі. Але на початку цього тижня після одного з прийомів їжі дітям стало зле. Від ранку вівторка діти почали звертатися по допомогу, і вже по обіді біля медпункту було близько трьох десятків дітлахів.

З підозрою на отруєння дітей доставили до лікарень Слов’янська, Краматорська та Дружківки. Загалом постраждало вісімдесят дітей. Більшість дітей досі залишаються у лікарнях. Семеро дітлахів у стані середньої тяжкості. Водночас, лікарі стверджують, що життю жодної дитини нічого не загрожує.

Лікарі й досі не можуть виявити чим отруїлись діти. Проводяться бактеріологічні аналізи.

Чому українці купаються у забруднених водоймах?

Батьки скаржаться, що керівництво закладу намагалося не повідомляти інформацію про реальний стан справ у таборі. Батьків заспокоювали: до табору їхати не треба, ситуація під контролем. Крім того, батьки звинувачують керівництва табору в тому, що запізно викликали швидку.

У таборі кажуть, що просто не встигали надавати медичну допомогу дітям, яких було забагато. Директорка табору зізнається: перші діти відчули себе погано ще в понеділок ввечері.

Нині батьки отруєних дітей формують ініціативну групу – можливо, будуть позиватися до суду, щоб винні були покарані. Тим часом табір закрили на десять днів.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 


Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?