Планують заселити Землю мамонтами: коли вчені повернуть до життя доісторичних тварин

Секретні матеріали

«Парк юрського періоду» вже не здається фантастикою…

Ентузіасти з компанії Colossal Biosciences в кооперації з генетиком з Гарварда хочуть зробити, здавалося б, неможливе – оживити мамонтів. Генетики задумали відтворити популяцію тварин до 2030 року.

«У нас є ДНК, технологія та провідні експерти в цій галузі. Далі ми маємо повернути до життя шерстистих мамонтів», – розповідається на офіційному сайті Colossal Biosciences.

Шерстисті мамонти вимерли ще чотири тисячі років тому. Зникнення цих тварин науковці пов’язують з двома основними факторами: глобальним потеплінням чи можливим пандемічним захворюванням.

Спочатку планували клонувати мамонтів, проте через відсутність нормальної клітини це виявилось неможливим. Як збираються воскресити доісторичних гігантів – дивись у сюжеті «Секретних матеріалів» просто зараз:

Loading...

Дивись також:

Відкрила пляшку вина і отримала 20 років ув’язнення: екс-директорка «Масандри» скоїла воєнний злочин

Гюльчатай з англійським акцентом: як британський спецзагін евакуювався з Кабула у паранджі

Майбутнє вже тут: стало відомо, коли NASA планує запустити перше повітряне таксі

Більше новин – у проєкті телеканалу 2+2 «Секретні матеріали», з понеділка по п’ятницю, о 17:55. Не пропусти!

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?