Бійцю АТО Кирилу Золотарьову потрібна допомога!

Допомога

Номер картки ПриватБанку 5168 7420 2013 7596 Золотарьова Ганна Володимирівна (дружина)

Мужнього бійця Кирила Золотарьова перевели нарешті з реанімації до звичайної палати. Лікарі кажуть: хлопцю пощастило. Адже з поля бою він потрапив до дуже хороших хірургів у Маріупольській лікарні. А звідти Кирила перевезли вже до Дніпропетровська.

На Донбас хлопець поїхав добровольцем. Родині, щоби не хвилювалися, сказав, що збирається лагодити інтернет у вже звільнених містах Донеччини. Поранення зазнав, коли прикривав товаришів. Вони втрьох - усі розвідники – зупинили колону ворожої техніки.

"Бій ішов з двох сторін дороги і я був у тій посадці, в тому кюветі, де був противник. Тобто накривав їх вогнем з флангу. Коли все затихло, мабуть, я трошки рано вирішив, що можна перебігати до своїх, обдивився, схопився, затишшя, перебіг, але буквально в декількох метрах від мене був хлопець - противник і він зрізав мене чергою", - згадує Кирило.

Зараз у лікарні поруч із Кирилом – дружина Ганна. Маленького сина вона лишила з бабусею. Ганна розповідає, малюк уже знає, що батько – герой: "Так, сказали, що татко постраждав. Але ми так сказали, що він був трохи менше - ламав руку, поки мама з ним була, а зараз у тата з ніжкою проблеми, ми тут у лікарні - я з татом. Ну а однокласники йому сказали, що тато герой".

До поїздки в АТО, Кирило працював у харківській редакції новин. Колеги називають його Кіром. На дружньому шаржі – він серйозний, але журналісти розповідають – їхній сісадмін – дуже веселий. І згадують, коли в Харкові активізувалися сепаратисти, Кір виїжджав із ними на знімання як охоронець. 

Попереду в Кирила – тривале лікування. Медики кажуть – через численні переломи кісток таза та розрив сечового міхура – потрібно ще кілька операцій. Але в родини Кирила немає грошей на них. Тому допомогти просять небайдужих.

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?