«Росіяни взяли в полон начальника ГУР Кирила Буданова» - нові російські фейки

Обережно! Фейк

Такі z-новини зазвичай живуть дуже коротко – всього один день…

Російська пропаганда продовжує створювати фейки, щоб підтримувати моральний дух своїх військових та населення. Нещодавно російські джерела поширили нові вигадки про українське командування. Вони заявили, що начальника Головного управління розвідки (ГУР) Кирила Буданова взяли в полон, а головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського вбили ракетами.

Про це повідомив російський блогер та пропагандист Семен Пегов. Він заявив, що Буданов захоплений і анонсував «жорстке інтерв'ю» з ним. Однак, це інтерв'ю так і не відбулося, оскільки Кирило Буданов насправді не був у полоні. Всі анонси швидко зникли з мережі.

Такі фейки зазвичай живуть дуже коротко – всього один день. Їхня мета – підтримувати віру росіян у перемогу. Можливо, ці фальшиві новини були спрямовані на підняття бойового духу окремих штурмових бригад. Солдати, прочитавши такі повідомлення, можуть повірити у свої сили та безстрашно йти в бій, хоча їхнє керівництво добре знає, що на них чекає смерть на полі бою.

Цікаво, що перед тим, як «взяти в полон» Буданова, російські пропагандисти розповсюдили новину про нібито його вбивство разом із Олександром Сирським ракетним ударом. Тобто, за один день російські медіа «вбили» Буданова, а потім «взяли в полон».

З 2022 року повідомлення про ліквідацію представників вищого українського командування з'являються регулярно. Проте жодне з них не підтверджується реальними фактами. Російська пропаганда не зупиняється на шляху до поширення брехні, намагаючись таким чином маніпулювати своїм населенням та військовими.

Більше подробиць – у проекті «Обережно! Фейк» прямо зараз:

Loading...

Дивись прем’єрні випуски проєкту «Обережно! Фейк» в ефірі 2+2 щопонеділка о 18:00!

Читай також:

Новини

Всі новини
Дітей вчать за російськими підручниками, де подається спотворена історія…
Широку інформаційну кампанію проти України рф розгорнула після 2014 року …
Росіяни не просто не пишаються своїми захисниками, вони їх зневажають…
Цікаво, що цей наратив вперше з’явився напередодні розвалу СРСР…
Дивитись більше