Як нині укомплектовані армії Швеції та Фінляндії, та чому росії їх варто боятися

Країни світу намагаються максимально вберегти себе від «руZZкого мира»…

Один із найстрашніших снів путіна здійснюється: його обіграли одразу дві жінки! Ці дві жінки – прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерсон і прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін. Днями вони підтвердили спільне рішення своїх країн війти у блок НАТО. Ці країни вирішили не чекати червневого саміту Північно-Атлантичного альянсу в Мадриді, а подати заявки вже зараз. Навіть голова НАТО Йенс Столтенберг здивувався швидкості прийняття цього рішення.

«І тепер, що ми маємо: Швеція, яка після наполеонівських війн не брала участі жодного разу у війні, але має сильну, поважну армію, має феноменальні ресурси… вступає в НАТО. Налякана, у тому числі і тим, що російські експерти радили путіну захопити острів Готланд, як базу у центрі Балтійського моря і з якої можна було б управляти всім у північній Європі. Тобто, безпосередня загроза. Що стосується Хельсінкі, то для росії це плюс 1300 кілометрів спільного кордону з НАТО. І росія до останнього була впевнена, що Фінляндія не вступить у НАТО, тому як вона обмежена так званим Паризьким договором 1947 року… Вступ Швеції та Фінляндії у НАТО – це хороший хід для України», - зазначає політолог, керівник експертної групи Бюро аналізу політики Віктор Бобиренко

Раніше вважалося, що росія має вагоме слово, і у Скандинавському регіоні не робили гучних заяв та різких рухів. Але зараз навіть наймиролюбнішим стало зрозуміло, що заграванням з Кремлем слід ставити крапку.

Про військові навчання армії Швеції та Фінляндії. Як скандинавські країни готуються до можливого вторгнення на їхню землю війська рф? Для чого розгорнули ППО та протикорабельні установки? Про надзвичайне укріплення та укомплектування армій Швеції та Фінляндії, дивися у сюжеті програми «Гроші»

Loading...

Дивися також: