Про "аеропорт, якого не було" дивіться у фільмі "Кіборги Луганського аеропорту" на 2+2

До другої річниці початку оборони Луганського аеропорту, на телеканалі 2+2 відбудеться прем'єра документального фільму "Кіборги Луганського аеропорту".

"Самі військові називають Луганський аеропорт "аеропортом, якого не було", бо про подвиг його захисників знають лише ті, хто сам пройшов це пекло, - розповідає автор проекту, військовий кореспондент 2+2 Євгенія Цвєтанська.Державні нагороди з п'яти сотень бійців отримали одиниці. Хоча бої, що точилися тут влітку 14-го, вражають своєю жорстокістю. Тут були перші збиті літаки, перші обстріли з "Градів" і наступ російських танків. Захисники летовища не здалися навіть у повному оточенні, а після їх виходу ворогові дісталися лише зрівняні з землею руїни. Тож, цим фільмом ми б хотіли не просто розповісти про ті героїчні й трагічні дні якомога ширшій аудиторії, а й вшанувати наших героїв".

Євгенія Цвєтанська з бійцями на передовій

В основу авторського проекту військового кореспондента телеканалу 2+2 Євгенії Цвєтанської лягли спогади бійців та кадри відео, зняті на мобільний телефон самими учасниками оборони, адже жоден журналіст так і не потрапив до аеропорту в розпал боїв. Герої-десантники розкажуть про 146 днів оборони: від першого чергування до перших втрат і генерального штурму, якого не витримав навіть ядерний бункер на території аеропорту.

Дивіться маловідому історію героїчного захисту летовища у найтрагічніший період перших місяців війни на Сході України у фільмі "Кіборги Луганського аеропорту" в ефірі 2+2.

Кіборги Луганського аеропорту. 1 частина - ВІДЕО

Кіборги Луганського аеропорту. 2 частина - ВІДЕО

 

Читайте також:

На "2+2" прем'єра фільму "Кіборги Луганського аеропорту"

Одного разу в Ірландії до багатого фермера прийшли жебраки…
Фантастично довге життя без старіння для людства поки лише мрія…
Найвідоміший будинок в Атлантик-Сіті зовсім не хмарочос, а звичайна двоповерхівка…
У 2017 році в Лондоні відбулася масштабна виставка «Скіфи: воїни стародавнього Сибіру» у стінах Британського музею...
У 1886 році було вирішено перевести мумію фараона Рамзеса ІІ із Долини Царів до Національного музею старожитностей у Каїрі, але все сталося не так, як гадалося…