Долучайся до цифрового фронту: граєш в онлайн-гру — блокуєш сайти ворога

Уся Україна – від малого до старого – протистоїть російському окупанту…

Уся Україна – від малого до старого – протистоїть російському окупанту. Раніше ми писали, куди повідомляти про російських солдат та техніку, а також – як пробити інформаційну блокаду в рф. А зараз будь-який українець може долучитися до цифрового фронту. Про це на своїй сторінці повідомила Мінцифра.

«Від початку російського вторгнення в Україну, львівські ІТ-спеціалісти створили онлайн-гру, завдяки якій можна долати ворога, навіть не виходячи з укриття. Головне мати пристрій з доступом до інтернету», - опубліковано на сторінці офіційного телеграм-каналу Міністерства цифрової трансформації України.

Що це за гра?

Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 000 запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію РФ.  Кожна година гри вашого перебування на порталі наближає сайти рф до блокування.

Долучитися до гри дуже просто:

  • Зайдіть на сайт playforukraine.life
  • Якщо ви граєте з території України, обов’язково потрібно використовувати VPN. У інших країнах використання VPN не обов’язкове.
  • Виконуйте завдання, що вказані на сторінці.
  • Навіть якщо ви лишите сторінку на своєму комп'ютері або смартфоні відкритою, вона автоматично продовжить перевантажувати сайти агресора.

Чи це безпечно?

Так. Гра не шкодить браузеру. Вона лише генерує постійний торрент автоматичного трафіку для атак на таргетовані вебсторінки, що робить їх недоступними.

За час існування такої гри розробники вже залучили близько 180 тисяч користувачів з різних країн, які здійснили 288 млрд атак. Було атаковано близько 200 ворожих сайтів!

Поділися з друзями, нехай теж грають із користю.

Читайте також:

Загадкові смерті, примарні попередження та стародавні прокляття – ці теми завжди вабили уяву людства. 
Уяви собі країну, де молитва до Бога та магічний ритуал можуть відбутись в один і той самий день…
Як не дивно, досі точаться суперечки про правильність розташування кольорів на нашому стягу.
05072025
Ця розробка може дати початок цілому поколінню гнучких гаджетів – від медичних імплантатів до роботів-трансформерів.