"Бушидо"

Шлях кожного воїна складний і буремний. Особливо шлях бійця реслінгу. Назва виду спорту "бушидо" так і перекладається з японської: "БУШИ" - воїн, "ДО" - шлях.

Це унікальне у своєму роді бойове мистецтво: тут намішані боротьба і дзюдо, карате і самбо, кікбоксінг і суміш різних стилів, яке йде коріннями до епохи самураїв.

У 90-ті роки бої з реслінгу під назвою "бушидо" почали проводитись федерацією UWFI. І цей реслінг геть не подібний до тієї клоунади, яку називають реслінгом нині. Бушидо – це реальні бої зі справжніми вбивчими захватами, ударами. Саме тому вони такі видовищні! Коктейль усіх видів боротьби й стилів роблять видовище набагато більш захоплюючим ніж просто бокс чи боротьба.

В той самий час бушидо не є боями без правил. Тут категорично заборонені удари кулаками та головою. Удари наносяться відкритою долонею, передпліччям та ногами.

Як вид спорту бушидо на міжнародній арені нині успішно конкурує за популярністю з усіма видами спортивних дисциплін. Навіть бокс часто відходить на другий план.

Запорукою успіху того унікального факту є непередбачуваність завершення поєдинку. Дуже часто техніка, швидкість і час виявляються більш важливими ніж розмір і сила.

Сувора чоловіча забавка на 2+2 у неділю о 09:00.

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?