«Вигризти» залишки радянських технологій та забрати свої споконвічні землі: для чого Китаю потрібна росія?

Гроші

Основна мета рф – це, звичайно ж, озброєння від Піднебесної, а ось Пекіну потрібно ...

Президент росії продовжує на публіку розвивати та покращувати свої відносини з Китаєм. Цими днями він зустрівся з Міністром оборони Китаю Лі Шанфу. Це вже другий приїзд вищих правителів Піднебесної до росії. Перед цим рф відвідав Сі Цзіньпін. То навіщо проводяться подібні зустрічі? Чи отримує від них військову вигоду російський диктатор? І які цілі має Китай?

Будемо відверті – путін залишився фактично один і йому просто необхідний такий вагомий друг, як Китай. Основна мета росії - це, звичайно ж, озброєння, яке поки Китай надавати не має наміру, оскільки побоюється додаткових санкцій на свою адресу. Однак Пекіну, як і Москві, треба продемонструвати, що у них у світі є хоч якийсь союзник.

«Незважаючи на все вихваляння Китаю, вони – самотні. Їх не дуже люблять, зокрема й сусіди. Тому вони показують, що вони мають союзника – це росія, - вважає політолог Тарас Загородній. – Але також, Китай, в принципі, дуже прагматичний щодо росії. Їх насамперед цікавить «вигризти» залишки ще радянських технологій, яких немає у Китаю. Це і космос, і технології озброєння, наприклад, підводних човнів».

А ось друга мета, яку переслідує піднебесна, - це повернення своїх споконвічних земель, які поки що перебувають у складі росії. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Росія завжди прагнула привласнити собі українську історію, але часом Україні вдавалося хитрістю відстояти своє. 
Коли ми занурюємося в давні часи, стає зрозуміло, наскільки великою та впливовою була цивілізація скіфів, і яку роль вона відіграла у формуванні сучасної України.
01072025
Вчені зробили сенсаційне відкриття, яке змушує переписати підручники з історії.
01072025
На глибині 600 метрів під Карибським морем лежить корабель, навантажений золотими монетами, сріблом та смарагдами...
01072025
Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів України та Коростенською міською радою провела V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни «Сильні України». 
Ми звикли бачити його портрети у шкільних підручниках, але Іван Франко — це не просто сторінка історії. Це постать, що вражає своїм масштабом та впливом, і про яку варто говорити по-новому.