Вигадані історії Радянським союзом про Бандеру: де насправді український націоналіст перебував усю Другу світову війну?

Гроші

Його ім'ям лякають дітей та дорослих по всій росії…

На нього оголошують полювання понад 60 років після його загибелі. А російська пропаганда досі розповідає про нього казки, придумані сталінським режимом, які не мають нічого спільного з реальними фактами. Все це про Степана Андрійовича Бандеру. Незважаючи на те, що українського націоналіста вбили співробітники КДБ у середині минулого століття, його персона досі не сходить з екранів російського телебачення.

Фахівці, які неупереджено вивчали життя та діяльність Степана Бандери, використовуючи різні джерела, з подивом спостерігають за тим, як спершу радянська, а потім – російська пропаганда, примудрилися так перетворити факти та ефектно запудрити мізки російському обивателю.

«На сьогоднішній день ім'я Степана Бандери відоме в будь-якому куточку росії, як найлютішого ворога. Що найцікавіше, у своєму житті Бандера жодного разу не вбив жодного росіянина», - каже військовий історик Андрій Швачко.

Адже саме це лягло в основу ненависті до Бандери у росії. Він, нібито всю Другу Світову війну, співпрацював з фашистами і винищував радянську армію. Якщо з приводу другого факту було відомо, що це було нереально, оскільки фактично всю війну Бендера провів у німецькому концтаборі, то недовгі контакти українських націоналістів із німецькою розвідкою справді були. Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

08072025
У водах Чорного моря дедалі частіше фіксують небажаного гостя – отруйного сріблястого тетраодона, або рибу-фугу (Lagocephalus sceleratus). 
В епоху Середньовіччя жінкам у Європі відводилася роль переважно за спиною чоловіка, народжуючи спадкоємців. Але на Русі, у Києві, князівни були винятком 
На Вінниччині, серед мальовничих краєвидів, ховається велична таємниця минулого – Немирівське городище. 
У 2019 році на Кропивниччині, під час розкопок одного з найдавніших скіфських курганів – так званої Литої могили, команда скіфолога Юрія Болтрика зробила відкриття, що змусило дослідників затамувати подих.