Кремль програє війну проти України: військові експерти окреслили головні причини провалу путіна

Гроші

Менш як за місяць наступальної операції українських військ стало зрозуміло, що…

Відео того, як українці зі сльозами на очах, національними прапорами та частуваннями зустрічають ЗСУ, які вигнали окупантів із української території, облетіли весь світ. А неймовірні втрати росії, як живої сили так і техніки, змусили противника перейти з наступу до оборони. Менш як за місяць контрнаступу українських військ стало зрозуміло, що росія програє війну, яку розв'язала проти України. Експерти вважають, що рф «не має військ».

«Крім першої лінії оборони в росії справді немає військ. – каже військовий експерт Олег Жданов – Я зрадів, що мої припущення підтвердилися, що далі йде каскадний обвал. Вони навіть не зробили тилових вузлів оборони для того, щоб сформувати оборонні рубежі під час прориву першої лінії. Вони навіть не виконали тих вимог, які прописані у тих лекалах, в яких вони воюють – у постулатах Другої світової війни, коли робиться ешелонована оборона, а потім вузли стійкості оборони в оперативній глибині. Цього нічого не було. Я зрозумів, що в росії військ більше немає».

Крім того, військові експерти запевняють, що у росії жорстка нестача військових кадрів, проте навіть за такого розкладу справ кремль навряд чи піде на загальну мобілізацію.

«Росія може оголосити загальну мобілізацію, але за низької мотивації це буде рівнозначно поразці. По-перше, почнеться масова втеча населення та еміграція. По-друге, росія не має озброєння, зв'язку, екіпірування і транспорту, щоб поставити у стрій мільйони», - говорить військовий журналіст Юрій Бутусов.

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Загадкові смерті, примарні попередження та стародавні прокляття – ці теми завжди вабили уяву людства. 
Уяви собі країну, де молитва до Бога та магічний ритуал можуть відбутись в один і той самий день…
Як не дивно, досі точаться суперечки про правильність розташування кольорів на нашому стягу.
05072025
Ця розробка може дати початок цілому поколінню гнучких гаджетів – від медичних імплантатів до роботів-трансформерів.