Турецькі Байратари – нічне жахіття російських окупантів. Він може знищувати техніку та живу силу, вести розвідку та коригування вогню. Тому росія вирішила наслідувати приклад Туреччини і створити свій «аналоговнет» безпілотник Альтіус.
«За багатьма параметрами і характеристиками даний безпілотний апарат перевершує аналоги зарубіжних країн світу», - заявив в одному з інтерв'ю заступник начальника безпілотної авіації головного командування вкс росії Сергій Тюгай.
Ось тільки розробка безпілотника Альтіус розпочалася ще 2011 року. У цей же час Туреччина розпочала роботу над Байрактарами і з того моменту виготовила понад 300 штук. А ось російське «чадо» тільки злетіти вперше змогло 2018 року. А все тому, що більша кількість виділених коштів на Альтіус пішла до кишень чиновників, суддів та військового керівництва рф.
За сім років розробок росія так і не змогла створити свій двигун для безпілотника і його довелося закуповувати у, нібито, ворожої НАТОвської Німеччини. Альтіус створений у одиничному екземплярі. І згідно з деякими джерелами, його надходження на озброєння росії очікується тільки у 2023 році. Подробиці – у сюжеті:
Читайте також:
- Вчора фотографував балерин, а сьогодні – командир гармати: як гвардієць з позивним Небо став воїном
- Чим путін відрізняється від Осама бен Ладена, колишнього лідера міжнародної терористичної організації
- «Секретно»: на Чернігівщині прикордонники знайшли диск із таємними документами військової частини рф