У Черкасах перестали ходити автобуси

ДЖЕДАІ

Черкаси паралізувало. Там суперечка між чиновниками та перевізниками призвела до того, що на дорогах міста тепер просто немає автобусів. Аби дістатися роботи люди встають іще вночі і йдуть пішки.

На зупинках громадського транспорту в Черкасах десятки людей. Щоб дістатися на роботу – містяни виходять з дому ще вдосвіта. У місті вже другий день не курсують автобуси.

Нема альтернативи, тролейбуси ідуть дуже рідко, забиті, таксі дорого.

Сергій Костенко, місцевий мешканець

Их нету просто, ни туда, ни сюда, обещали тролебуси випустить, но ничего нету.

Марина, місцева мешканка

Жодних маршруток і автобусів. Кудись доїхати можна тільки на тролейбусі. Сьогодні у рейс вийшло 57 машин. Утім вони курсують не скрізь. У віддалених районах людям доводиться долати до зупинок електротранспорту по кілька кілометрів.

У мене таке відчуття, що перевізники відносяться до людей у Черкасах, як до бидла.

Олександр Носенко, місцевий мешканець

Увесь цей безлад, через страйк перевізників. Їх обурює те, що міська влада змушує безкоштовно перевозити школярів та пенсіонерів. За їхніми словами, відколи здорожчало пальне – вони працюють собі у збиток. Тож і пропонують підняти вартість проїзду. До 8, 10 або ж і 12 гривень. У мерії такі цифри вважають неприпустимими. Та чи мають чиновники вибір – запитання риторичне.

Мушу визнати, що місто Черкаси не готове до повної відмови від послуг приватних перевізників.

Людмила Бордунос, заступник міського голови Черкас

А поки чиновники та перевізники чубляться – черкасці ходять пішки. Або ж трамбуються в тролейбуси, які тепер нагадують банки зі шпротами.

У мене всі вмістилися, усі, в гармошку всі входять.

Віталій Яремака, водій тролейбуса

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?
10052025
Мережа цього тижня знову показала свій талант поєднувати абсурд із глобальними темами — і, як завжди, викликала бурю емоцій...